سه‌شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۵

برگزاری نشست صمیمی دبیران انجمن های علمی و کانون های فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در آستانه روز دانشجو

1212

دبیران انجمن های علمی و کانون های فرهنگی در آستانه روز دانشجو در نشستی صمیمی با حضور جناب آقای بهمن الماسی، مدیر فرهنگی و فوق برنامه معاونت فرهنگی، دانشجویی حضور پیدا کردند.

به گزارش خبرنگار مفدا کرمانشاه، در آستانه فرا رسیدن 16 آذرماه و روز دانشجو، دبیران انجمن های علمی و کانون های فرهنگی در نشستی صمیمی با حضور جناب آقای بهمن الماسی، مدیر فرهنگی و فوق برنامه حضور یافتند.

در آغاز این جلسه جناب آقای بهمن الماسی، مدیر فرهنگی و فوق برنامه معاونت فرهنگی، دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه پیشاپیش 16 آذرماه و روز دانشجو را به تمامی دانشجویان تبریک گفت و اهتمام و حضور دانشجویان را برای برگزاری هر چه بهتر برنامه گرامیداشت و تکریم روز دانشجو لازم و ضروری دانست.

وی در ادامه به جزئیات نشست و انتخابات کشوری انجمن های علمی که به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در آذرماه برگزار خواهد شد پرداخت و مشارکت و همفکری تمامی دبیران را برای میزبانی از این نشست مهم تلقی کرد.

گفتنی است در این نشست پیشنهاد گردید که دبیران انجمن های علمی، کانون های فرهنگی و تشکل های سیاسی در آینده در جلسه ای دانشجویی که با حضور ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی برگزار خواهد شد، به بیان دغدغه ها، مشکلات و صحبت های خود پیرامون مسائل حوزه دانشجویان بپردازند. 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.