شنبه ۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۶

بازدید رییس دانشگاه آزاد تفت از مرکز جامع ارتقاء سلامت دانشگاه علوم پزشکی یزد

ورزشی

در مراسم بازدیدی که مدیر گروه تربیت بدنی و رییس دانشگاه آزاد تفت از مرکز جامع ارتقای سلامت دانشگاه به عمل آورد، ضمن مراجعه به بخش های مختلف روان،تغذیه و تحرک بدنی با نحوه عملکرد آنان آشنا شد.

به گزارش مفدا یزد در حاشیه این بازدید محمد رضا ساده در نشستی با رئیس دانشگاه آزاد تفت گزارشی از این مرکز و نحوه ی راه اندازه ی آن ارائه داد.

وی هدف اصلی از راه اندازی و پایش سلامت پرسنل و دانشجویان را  بالا بردن سطح سواد سلامت آنان و افزایش آگاهی و اطلاع از وضعیت سلامت خود و در ادامه آن پشتیبانی تیم مرکز جهت طی نمودن روند بهبودی آنان در زمینه های تغذیه، روان و تحرک بدنی دانست.

ساده درادامه داد با توجه به اینکه مهمترین سرمایه ی کشور نیروی انسانی ان است،توجه به سلامتی جسمی و روانی انان را اصل رسالت دانشگاه و این مرکز دانست و بیان داشت مرکز سلامت در کنار تربیت بدنی می تواند گامی موثر در افزایش سواد سلامت و کاهش آمار بیماری های غیر واگیر در جامعه ی دانشگاهی بردارد.

محمدرضا ساده از برنامه های مختلفی که در زمینه های ارتقای سلامت و افزایش جذب افراد در تحرک بدنی هم چون خرید آسان دوچرخه با تسهیلات مناسب برای پرسنل، تصویب زنگ ورزش در تمام مراکز، شرکت در المپیاد های مختلف در سال و کسب مقام های کشوری و استانی نام برد و اعلام امادگی جهت همکاری با دانشگاه تفت را در تمام زمینه ها اعلام کرد.

دکتر فلاح در ادامه اعلام داشت این بازدید و نشست، فتح بابی جهت ایجاد تعامل با دانشگاه علوم پزشکی که برندی بسیار خوب در بین دانشگاه های استان و کشور می باشد.

وی شروع این همکاری را جهت انجام رسالت دانشگاه بسیار مفید و امیدوار کننده دانست و درخواست مشاوره و همکاری با دانشگاه تفت جهت ارتقای جایگاه سلامت و افزایش نشاط و سلامت پرسنل و دانشجویان نمود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.