پنجشنبه ۷ آذر ۱۳۹۸ - ۰۰:۲۳

به همت انجمن علمی پرستاری

«فصل نو، فصل نشاط علمی» برای دانشجویان پرستاری برگزار شد

فصل نو، قصل نشاط علمی برای دانشجویان پرستاری دانشگاه علوم پزشکی زنجان

دورهمی دانشجویان پرستاری دانشگاه علوم پزشکی زنجان در قالب «فصل نو، فصل نشاط علمی» به همت انجمن علمی پرستاری عصر روز دوشنبه ۴ آذرماه در سالن ابن سینا دانشکده پزشکی برگزار شد.

به گزارش مفدا زنجان خانم دکتر پیامی رئیس دانشکده پرستاری در ابتدای این نشست گفت:«عمده فعالیت انجمن علمی باید به افزایش علم کمک کند». 
وی با تاکید بر اینکه کار تیمی ما ضعیف است افزود: «الزاما نیاز نیست تمام مهارت های افراد در همه زمینه ها در سطح عالی باشند بلکه باید توانمندی‌های شما شناسایی شوند توانایی های خود را در کار تیمی نشان دهید.
رئیس دانشکده پرستاری زنجان گفت: «اساس کار شما استفاده از خلاقیت کار جوان است. نیروی جوان ایده دارد اما ایده اگر به اجرا نرسد ارزشمند نیست.
وی با استقبال و تمجید از تشکیل انجمن علمی پرستاری گفت: «همین که در جهت ارتقا خلاقیت خود فرصت ایجاد کردید و این را تبدیل به نو آوری کرده اید ارزشمند است و تلاش کنید تا افراد نو آفرین و خلاقی باشید و در انجمن علمی باید کار گروهی تقویت شود
دکتر پیامی با اشاره به اهمیت رشد در دو جنبه علمی و اخلاقی تاکید کرد که نکته مهم فعالیت انجمن علمی آموزش اخلاق علمی و حرفه ای است و گفت در این راستا دانشکده تلاش خواهد کرد تا امکان فعالیت هایی که در مسیر اخلاقی و علمی است فراهم کند.


دکتر مصطفی محمدی جانشین معاون فرهنگی و امور دانشجویی و مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی زنجان هم با اشاره به افتتاح باشگاه علمی فرهنگی دانشگاه در روزهای اخیر ابراز امیدواری کرد با تحقق یکی از مهمترین خواسته های دانشجویان در اختصاص فضای فیزیکی برای فعالیت های علمی و فرهنگی این فعالیت ها از نظر کمی و کیفی رشد داشته باشد.
 دورهمی دانشجویان پرستاری دانشگاه علوم پزشکی زنجان در قالب برنامه های «فصل نو، فصل نشاط علمی» به همت انجمن علمی پرستاری اولین برنامه این انجمن بعد از تشکیل این انجمن بود که با استقبال دانشجویان این رشته و ورودی های جدید برگزار شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.