دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۵

انتخابات شورای صنفی در دانشگاه علوم پزشکی زنجان برگزار شد

ش7

با هدف بستر سازی جهت افزایش مشارکت دانشجویان در برنامه‌های امور صنفی و رفاهی، انتخابات شوراهای صنفی خوابگاه‌ها و دانشکده‌های تابعه دانشگاه علوم پزشکی زنجان برگزار شد.

به گزارش مفدا زنجان، انتخابات شوراهای صنفی خوابگاه‌ها و دانشکده‌های تابعه دانشگاه علوم پزشکی زنجان با نظارت نمایندگان معاونت فرهنگی و دانشجویی، دانشکده‌ها، شوراهای صنفی پیشین و نمایندگان نامزدها برگزار شد.

در ابتدا توضیحات لازم در خصوص اهمیت، نقش شوراهای صنفی و فرآیند برگزاری انتخابات این شوراها ارائه شد و در ادامه هر یک از کاندیداها به معرفی خود پرداختند.

در ادامه نشست، انتخابات برگزار شد و بعد از شمارش آرا، اعضای اصلی وعلی البدل شوراهای صنفی به شرح زیر اعلام شدند:

اعضای اصلی: میلاد نجفلویی، رسول رادانفر، محمدرضا امینی، علیرضا بهرامی و سحر خواستار

اعضای علی البدل: مهران ذوالقدر و شکیبا صمیمی

گفتنی است، اعضای اصلی بعد از انتخابات تشکیل جلسه دادند و "میلاد نجفلویی" به عنوان دبیر شورای صنفی دانشکده پیراپزشکی انتخاب شد.

در پایان نیز دانشجویان از زحمات مدیر امور دانشجویی دکتر باقری و دکتر خلیلی معاون فرهنگی و دانشجویی که در برگزاری انتخابات شوراهای صنفی خوابگاه‌ها و دانشکده‌ها، از ابتدای سال تحصیلی زحمات بسیاری متحمل شدند، قدردانی کردند.

گفتنی است، از آغاز سال تحصیلی جاری تاکنون ۱۱ دوره انتخابات شورای صنفی خوابگاهی و شش انتخابات شورای صنفی دانشکده‌ای در دانشگاه علوم پزشکی زنجان برگزار شده است.

ش2

        

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.