پنجشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۶

بازدید معاون فرهنگی و دانشجویی وزیر بهداشت از خوابگاههای دانشگاه علوم پزشکی زنجان

بازدید خانم دکتر لاری از سلف سرویس دانشگاه علوم پزشکی زنجان به روایت تصویر

«دکتر سیماسادات لاری معاون فرهنگی و دانشجویی وزیر بهداشت و هیأت همراه، امروز پنجشنبه ۳۰ آبان ماه طی سفری یک روزه، از دانشگاه علوم پزشکی زنجان بازدید کرد.

به گزارش مفدا ، معاون وزیر بهداشت، در سفر یک روزه خود به زنجان روز دوشنبه ۳۰ آبان ماه به محض ورود به شهر زنجان مورد استقبال دکتر پرویز قزلباش رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان، دکتر حسین عمارلو معاون فرهنگی ودانشجویی دانشگاه و دیگر مسؤولان این دانشگاه قرار گرفت.

در ابتدای سفر یک روزه‏، معاون فرهنگی و دانشجویی وزیر بهداشت از خوابگاه پسرانه «انقلاب» با ظرفیت بیش از ۸۰ نفر بازدید و از بخش‌های مختلف این خوابگاه استیجاری دیدن کرد و در جریان مشکلات و کمبودهای دانشجویان در حوزه خوابگاهی قرار گرفت.

در این سفر رحمان خدابنده لو مدیر کل دانشجویی وزارت بهداشت، بهزاد تدین معاون تسهیلات صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت و دکتر سیدعابدین حسینی مشاور معاون فرهنگی و دانشجویی این وزارتخانه و موسوی دبیر ستاد اردوهای جهادی وزارت بهداشت، لاری را در این بازدیدها مشایعت و همراهی کردند.

همچنین در ادامه، معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و هیات همراه از خوابگاه ملکی پسرانه« اندیشه» دانشگاه علوم پزشکی زنجان و بخش‌های مختلف این خوابگاه از جمله فضاهای ورزشی‏، اتاق مطالعه، آشپزخانه و... دیدن کرد.

یکی از مشکلات خوابگاه اندیشه فرسودگی این بنای خوابگاهی بود که ساکنان این خوابگاه دقایقی در خصوص مشکلات و قدیمی بودن بنای این خوابگاه ابراز گلایه کردند.

وی همچنین از پروژه «سلف سرویس مرکزی» دانشگاه علوم پزشکی زنجان با زیربنای ۴۵۰۰ متر مربع دیدن کرد. این طرح عمرانی با پیشرفت ۳۰ درصد فیزیکی در مرحله اسکلت قرار دارد.

معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت همچنین با حضور در مزار شهید گمنام دانشگاه علوم پزشکی زنجان با قرائت فاتحه و نثار گل به مقام شامخ شهدای گرانقدر ایران زمین ادای احترام کرد.

نشست با نمایندگان نهادهای دانشجویی از جمله تشکل‌های دانشجویی، کانون‌های فرهنگی، انجمن‌های علمی و جهادی، شورای صنفی، نشریات دانشجویی و.... از دیگر برنامه‌هایی است که عصر ۳۰ آبان‌ماه با حضور مسؤولان ارشد معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت برگزار خواهد شد.

همچنین بعد از نشست با نمایندگان نهادهای دانشجویی‏، لاری و هیات همراه طی نشستی با اعضای هیات رئیسه دانشگاه علوم پزشکی زنجان، با آنها در خصوص مشکلات ومسائل حوزه صنفی، رفاهی، آموزشی این دانشگاه به گفتگو پرداختند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.