شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۴

حجت الاسلام و المسلمین طاهری در مراسم افتتاح دومین دوره طرح تربیت دانشجو معلم قرآن دانشجویان وزارت بهداشت عنوان کرد:

بهره گیری از قرآن کریم تنها راه نجات بوده و دانشجویان مباحث قرآنی را در دانشگاه ها گسترش دهند

قرآن

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: جلسات قرآن کریم باید به گونه ای باشد که در دانشگاه ها به صورت مستمر برگزار شود و مسائل قرآنی را مورد توجه قرار دهیم، امروز تنها راه نجات جوانان توجه به قرآن کریم است که نباید مورد غفلت قرار گیرد.

به گزارش مفدا، حجت الاسلام و المسلمین طاهری امروز در مراسم افتتاح دومین دوره طرح تربیت دانشجو، معلم قرآن کریم که به همت وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی قم برگزار شد گفت: پرداختن به فعالیت های قرآنی از اهم فعالیت های فرهنگی است و باید بگوییم که این امر از واجبات در اجرای کارهاست.

وی گفت: امروز زبان دنیا، زبان علم است و قرآن کریم محکم ترین و علمی ترین نکات را بیان کرده که باید همواره از آن استفاده کرده و بهره ببریم.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: شاید سایر علوم دستخوش تحولات باشد، اما قرآن کریم به هیچ عنوان شامل دستخوش تغییرات قرار نگرفته و در علم قرآن جای تردید نیست.

حجت الاسلام طاهری افزود: قرآن کریم دارای استدلال های بسیاری است و با این استدلال ها می توان با دنیا سخن گفته و بکوشیم تا دستورات قرآنی را گسترش دهیم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.