چهارشنبه ۸ آبان ۱۳۹۸ - ۰۱:۳۹

جلسه توجیهی انضباطی برای دانشجویان جدیدالورود دانشکده پزشکی تشریح شد

جلسه توجیهی انضباطی دانشجویان جدیدالورود رشته های مختلف دانشگاه علوم پزشکی زنجان

جلسه توجیهی دانشجویان جدیدالورود در خصوص مسائل انضباطی در رشته پزشکی با حضور دانشجویان جدید الورود دانشکده و با بیان نکاتی از آئین نامه و شیوه نامه اجرایی، توسط دبیر شورای انضباطی برگزار شد.

به گزارش مفدا زنجان،  قنبری دبیر شورای انضباطی دانشجویان با تشریح مواردی از قوانین و دستورالعمل های انضباطی گفت: «قانون از جمله واژه هایی است که در تمامی جوامع بشری مفهومی مشترک در ذهن تداعی می کند و آن برقراری نظم، آرامش و امنیت در جامعه است. قانون در ظاهر یعنی محدودیت، ولی این محدودیت، محدودیت معقول است که با محدود کردن موانع رسیدن به اهداف تعریف شده ی هر جامعه ای، راه رسیدن به آن اهداف را تسهیل و تسریع می کند.»

وی در ادامه این جلسه هدف اصلی دانشجویان را، تحصیل علم دانست و بر این مهم تاکید داشت که دانشگاه نیز مثل همه سازمان ها قانون و مقرراتی دارد که بایستی همه به آن احترام بگذاریم. قنبری در پایان با بیان تجارب و برخی واقعیت ها، از دانشجویان خواست بعنوان قشر فرهیخته جامعه اجازه ندهند برخی موضوعات حاشیه ای آنها را از هدف اصلی دور کرده و در این مسیر شورای انضباطی در کنار دانشجویان آنها را کمک خواهد کرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.