سه‌شنبه ۷ آبان ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۰

حضور برگزیدگان دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد در اختتامیه جشنواره قرآن و عترت

قرآنی. شهرکرد

هفت نفر از برگزیدگان دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد در مراسم اختتامیه جشنواره قرآن و عترت در همدان حضور دارند.

به گزارش مفدا شهرکرد، مراسم اختتامیه بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت در همدان در حال برگزاری است و هفت نفر از دانشجویان و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد به عنوان راه یافتگان به این بخش از جشنواره در این مراسم شرکت کردند.

«محمدرضا فرهادی»، «مریم عسکری»، «مرضیه حسینی» و «صدرا انصاری‌پور» نمایندگان دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد در بخش دانشجویی و در حوزه‌های هنری، فناوری و پژوهشی این جشنواره محسوب می‌شوند.

همچنین در این مراسم، «مریم امیدی»، «الهه اسکندری» و «پروانه فتاحی» از کارکنان این دانشگاه به ترتیب در بخش‌های ترجمه خوانی، پرسمان قرآنی و عکاسی برای کسب بهترین مقام  به دیدار رقبای خود می‌روند.

گفتنی است، دکتر «فاضل محمدی مقدم» از استادان علوم پزشکی شهرکرد هم در حوزه دعا و مناجات خوانی به عنوان یکی دیگر از برگزیدگان این جشنواره انتخاب شده و همچنین محمد ملکی از دانشجویان این دانشگاه هم به عنوان نائب دبیر مجمع تخصصی دانشجویی قرآن و عترت وزارت بهداشت در مراسم اختتامیه جشنواره بیست و چهارم شرکت کرده است.

مراسم اختتامیه بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت از عصر امروز (سه‌شنبه، هفتم آبان) در همدان آغاز شده است و به مدت دو روز ادامه دارد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.