به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، جمعی از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی فسا با حضور دکتر مجید نقدی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه با اولین بانوی آزاده انقلاب شهرستان فسا دیدار کردند.
حاجیه خانم خیاط ضمن تبریک دهه پرفروغ فجر و پیروزی انقلاب اسلامی، کلام خود را با سخنی از شهید محمدحسین شکرپور شروع کرد:
سنگرها را خالی نکنید...
وی ادامه داد: بی بصیرتی در گذشته های بسیار دور مسلما به زیان شهرستان و کشور بود. نتیجه بی بصیرتی ها این است که به عنوان مثال در اسپانیا هیچ مسجدی وجود ندارد و اینهایی هم که هست،همه به صورت موزه درآمده اند!!
بانو خیاط با جمله ای از آیت لله دستغیب(ره): که می فرمایند: "اگر انقلاب شکست خورد تا قرنها بلایی سرتان می آورند که نتوانید نام مسلمانی را بیاورید!" افزود: به دست آوردن انقلاب سخت بود، جنگ تحمیلی خیلی سخت بود، اما امروزه حفظ انقلاب در این جنگ فرهنگی،که هدف دشمن می باشد سخت است. انسان باید بصیرت داشته باشد و یاد امام و ولایت فقیه را همیشه در دلش زنده بدارد.
حاجیه خانم خیاط تاکید کرد:آیت لله جوادی آملی می فرمایند: انسان مثل پرنده ای است که دو بال میخواهد، بال علم،بال ایمان، بال ایمان،باعث کسب معرفت میشود، اگر یکی از این دو نباشد،باعث سقوط پرنده و عدم رسیدن به اوج  می شود!
وی ادامه داد: اگر خواص(یعنی شما دانشجویان با علم) ضربه ای به این انقلاب و اسلام بزند،بسیار مهلک تر از ضربه یک بی خواص(کسی ک علم ندارد) هست.پس مراقب باشید.
وی در پایان صحبت های خود ضمن هشدار به جوانان بیان کرد: شما دانشجویان باید فکر و مغزتان را متمرکز کنید.تاریخ را مطالعه کنید.(توصیه مقام معظم رهبری به جوانان) درس پزشکی وظیفه شماست،اما این علم بدون معرفت و ایمان یعنی گمراهی.قیاستان بر اساس حق باشد.