چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۴

در راستای بازدید های دوره ای معاونان دانشگاه علوم پزشکی گیلان از مراکز آموزشی و درمانی،

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان از بیمارستان شفا بازدید کرد

دکتر رستم پور

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در راستای بازدید های دوره ای معاونان دانشگاه علوم پزشکی گیلان از مراکز آموزشی و درمانی ؛ از بخش های مختلف بیمارستان شفا بازدید کرد.

به گزارش مفدا گیلان، دکتر محمد رستم پور صبح امروز به همراه دکتر احمد لسانی مدیر دانشجویی و فیروز نصیرزاده مدیر فرهنگی و فوق برنامه در راستای بازدید های دوره ای معاونان دانشگاه علوم پزشکی گیلان از مراکز درمانی و آموزشی؛ ضمن بازدید از بیمارستان شفا و بررسی فرایندهای درمانی در این مرکز، از بخش های مختلف تنها بیمارستان روانپزشکی استان بازدید نمودند و از نزدیک نیازمندی های این مرکز را مورد بررسی قرار دادند.

دکتر رستم پور در دیدار با دکتر هادی رحیمی رییس مرکز آموزش و درمان شفا  با اشاره به اهمیت بالای این بیمارستان به عنوان مرکز ارجاع بیماران روانپزشکی در استان، تصریح کرد: توجه بیشتر به مراکز روانپزشکی و توسعه خدمات در این مراکز به ویژه در بیمارستان شفا می تواند منجر به ارتقای سلامت جامعه شود.

وی ضمن قدردانی از پزشکان و پرستاران و همه فعالان مرکز درمانی و آموزشی شفا ؛خاطر نشان کرد: کار کردن در چنین مراکزی بسیار سخت و طاقت فرسا است و پزشکان و پرستاران در این مراکز با از خودگذشتگی به ارایه خدمات شبانه روزی می پردازند که لازم است ما قدر دان زحمات این عزیزان باشیم .

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.