دوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۰

معاون فرهنگی‌ودانشجویی ؛

استقبال دکتر پورامیر از مشارکت و انتقادات شوراهای صنفی دانشجویان

برگزاری نشست شورای صنفی به روایت تصویر

نشست اعضای شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بابل با حضور معاون فرهنگی‌و دانشجویی برگزار شد.

به گزارش مفدابابل، نشست شورای صنفی دانشجویان با حضور دکتر مهدی پورامیر، معاون فرهنگی‌ودانشجویی، حمزه گیلکی‌بیشه، مدیر دانشجویی، دکتر موسی یمین فیروز، مدیر اداره فناوری اطلاعات دانشگاه، مسئولان ادارات تربیت‌بدنی، تغذیه و مشاوره و نیز جمعی از دبیران و اعضای شورای صنفی دانشجویان یکشنبه ۷ مهر در سالن فرهنگ معاونت فرهنگی‌و دانشجویی برگزار شد.

ازجمله موضوعاتی که توسط نمایندگان شورای صنفی  مطرح شد می‌توان به بررسی مشکلات سلامت روان دانشجویان، مشکلات ایاب و ذهاب دانشجویان، اینترنت خوابگاه‌ها و... اشاره کرد.

در این نشست دکتر پورامیر در سخنانی ضمن قدردانی از حضور اعضای شورای صنفی گفت: «شوراهای صنفی مددرسان مسئولین از یک سو و نقدکننده برنامه‌ها و مشکلات دانشجویان از سوی دیگر بوده و این معاونت آمادگی خود را جهت پیگیری مشکلات دانشجویان اعلام می‌کند ».

دکتر پورامیر در زمینه رفع مشکلات سلامت روان دانشجویان خاطر نشان کرد: «واحد مشاوره درخوابگاه ها فعال تر خواهد شد و در شورای تامین سلامت روان دانشگاه مصوب شد تا از افراد بر جسته کشوری که نظرات سازنده در امر مشاوره دانشجویی دارند دعوت بعمل آید.»

مدیر امور دانشجویی در خصوص رفع مشکلات اینترنت خوابگاه‌ها گفت: « انتظار  می‌رود  کارشناسان ادره فناوری اطلاعات دانشگاه بصورت میدانی، روزانه اینترنت خوابگاه‌ها را رصد و پایش نمایند.»

گیلکی‌بیشه همچنین پیشنهاد کرد تا نشستی از سویی مدیر امور دانشجویی با واحد فناوری دانشگاه و رابطین معاونت تشکیل و درخصوص فعالیت‌های انجام شده در خوابگاه‌ها و چگونگی خدمات‌رسانی بهتر تصمیم‌گیری شود.

دبیر شورای مرکزی درخصوص لزوم احداث سالن توزیع غذا درخوابگاه خواهران و همچنین پیشخوان جهت ارائه غذا در هر دو خوابگاه تاکید داشت که پورامیر و  گیلکی بیشه در زمینه پیگیری موارد فوق، به ویژه احداث سالن توزیع غذا در خوابگاه خواهران که از پیش مدنظر این معاونت نیز بوده قول مساعدت دادند.

احمد صفری، رئیس اداره تربیت بدنی معاونت در خصوص برنامه‌های این اداره گفت:« ۷۰ درصد  برنامه روزانه سالن تربیت‌بدنی صرفا برای دانشجویان می‌باشد و اداره تربیت بدنی دانشگاه ۲۰ انجمن ورزشی فعال داشته که با توجه به تقاضای این انجمن‌ها و بر اساس اولویت سالن تربیت‌بدنی را در اختیار گروه‌های ورزشی قرار می‌گیرد.

در پایان دکتر پورامیر ابراز امیدواری کرد با برطرف‌سازی مشکلات صنفی، دانشجویان بتوانند در امور آموزشی و فرهنگی خود به موفقیت‌های بیشتری دست یابند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.