یکشنبه ۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۳

جلسه توجیهی‌ مهارت های زندگی ویژه دانشجویان جدیدالورود برگزار شد

جلسه توجیهی

جلسه توجیهی مهارت های زندگی ویژه دانشجویان جدیدالورود توسط اداره مشاوره و سلامت روان معاونت فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، امروز، 7 مهرماه سال جاری در سالن‌ کنعانی برگزار شد.

 به گزارش مفدا یاسوج ؛ سرپرست معاونت فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، ضمن تبریک شروع سال تحصیلی جدید، قبولی دانشجویان جدید الورود در آزمون سراسری و ورود به دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: امید بر آن است که دانشجویان‌ عزیز علاوه بر فعالیت‌ های‌ درسی، فعالیت های دیگری نظیر، فرهنگی، صنفی رفاهی، آموزشی پژوهشی، ورزشی، چند رسانه ای  و سایر فعالیت ها را نیز داشته باشند.

سید ابوالقاسم هادی نیا اظهار کرد: محیط دانشگاه و خوابگاه با محیط خانه‌ تفاوت‌ های زیادی دارد و ممکن است در خوابگاه مشکلاتی در نحوه اسکان پیش آید و با دوستانی از گرایش‌ ها و سلایق متفاوت آشنا شوید که در این جلسه نحوه برخورد و رویارویی‌ با این چالش را فرا خواهید گرفت.

وی ادامه داد: ما نیز تلاش خود را برای ایجاد فضای نشاط آور و محیط امن‌ و آرام برای دانشجویان عزیز جهت دستیابی به پیشرفت و ترقی انجام خواهیم داد.

همچنین رئیس اداره مشاوره و سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج  ابراز کرد: مراجعه به اداره مشاوره و سلامت روان در خصوص هر نوع مسئله و دریافت راهکارهای موثر در جهت برطرف نمودن موانع و مشکلات در زمینه های تحصیلی، روحی و روانی، مشکلات خانوادگی و سایر مشکلات کاملاً رایگان و بدون تشکیل پرونده برای دانشجویان خواهد بود.

الهام رحیمی تصریح کرد: اداره مشاوره و سلامت روان معاونت فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در نظر دارد جلسات و کارگاه های آموزشی متعددی برای دانشجویان در خوابگاه ها و در سطح دانشگاه برگزار نماید.

وی  با اشاره به اینکه ما متولیان سلامت روان در دانشگاه هستیم، خاطر نشان کرد: اداره مشاوره و سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج با مشاورین خبره آماده پاسخگویی به تمامی سوالات و مشکلات دانشجویان عزیز هستیم.

در این جلسه دکتر شیرعلی خرامین، عضو هیئت علمی گروه روانشناسی و مشاور سرپرست دانشگاه، دکتر قادر زاده باقری، عضو هیئت علمی گروه روانشناسی و دکتر محمد ملک زاده، عضو هیئت علمی گروه روانشناسی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج به ایراد سخن پرداختند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.