یکشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۷

ضمن حضور و ثبت اثر در سامانهء جشنواره

ریاست دانشگاه علوم پزشکی شیراز از دانشجویان، کارکنان و اساتید این دانشگاه برای حضور در جشنواره فرهنگی دعوت نمود

دکتر ایمانیه

اینجانب با مراجعه به سامانه جشنواره، اقدام به ثبت نام و ثبت اثر نموده و از همه شما بزرگواران نیز انتظار دارم حد المقدور در یکی از بخش های این جشنواره شرکت نمائید.

رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، از اساتید، کارکنان و دانشجویان این دانشگاه، برای مشارکت در هشتمین جشنوراه فرهنگی دانشگاه های علوم پزشکی کشور، دعوت به عمل آورد.

به گزارش مفدا شیراز، دکتر "محمدهادی ایمانیه" با ارزشمند خواندن هنر و جایگاه استفاده از قلم در راه اشاعه آیات و نشانه های خالق مخلوقات، از دانشگاهیان برای مشارکت فعال در این جشنواره دعوت نمود.

در این پیام، آمده است:

"ن والقلم و مایسطرون"

هنر، تجلی روح خداوند در دستان هنرمند است و هنرمند، تلاقی روح معنوی و مادی کائنات در جهان هستی است. هر قلمی که بذر اندیشیدن را در اذهان انسان ها بپراکند، سزاوار تعظیم است و هر جوهری که روح خدا را در دل ها جاری کند، سزاوار غرق شدن در آن است.

از آنجا که پروردگار عالمیان به قلم، قسم یاد کرده است می طلبد از آن، جز در جهت اشاعه آیات و نشانه های خالق مخلوقات، استفاده نکنیم.

لذا، اکنون که هشتمین جشنواره فرهنگی دانشجویان، اساتید و کارمندان در سطحی بسیار گسترده در حال برگزاری است، از شما فرهیختگان، اساتید، دانشجویان و کارمندان محترم دانشگاه، جهت شرکت گسترده در این رویداد مهم فرهنگی دعوت به عمل می آورم.

در همین راستا، اینجانب با مراجعه به سامانه جشنواره، اقدام به ثبت نام و ثبت اثر نموده و از همه شما بزرگواران نیز انتظار دارم حد المقدور در یکی از بخش های این جشنواره شرکت نمائید.

امیدوارم که با همکاری و هم فکری شما عزیزان گامی در جهت اعتلای فرهنگ اسلامی و ایرانی نظام مقدس اسلامی برداشته باشیم.

انشاءالله

دکتر محمدهادی ایمانیه

رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.