دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۹

دکتر اسد میرزایی:

دانشگاه آماده پذیرش دانشجویان است

246

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی در گفت و گو با سرویس صنفی و رفاهی درباره مسائل مربوط به خوابگاه و تغذیه دانشجویان صحبت کرد.

به گزارش مفدا ایلام، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایلام در گفتگو با سرویس صنفی و رفاهی در مورد روند ثبت نام از دانشجویان جدیدالورود و وضعیت دانشگاه برای سال تحصیلی جدید، اظهار داشت: ثبت نام از دانشجویان پذیرفته شده در دانشگاه علوم پزشکی ایلام از ۳۱ شهریور آغاز شده و تا دوم مهرماه ادامه خواهد یافت و دانشگاه هم آماده پذیرش دانشجویان است.

دکتر اسد میرزایی درباره اسکان دانشجویان و اختصاص خوابگاه به آنان گفت: دانشجویان در شش خوابگاه، متشکل از سه خوابگاه پسرانه و سه خوابگاه دخترانه اسکان خواهند یافت و تمام دانشجویان دختر متقاضی خوابگاه در خوابگاه های دولتی اسکان و دانشجویان پسر غیربومی نیز در خوابگاه های دولتی پذیرش خواهند شد.

دکتر میرزایی ادامه داد: هماهنگی های لازم جهت اسکان دانشجویان پردیس نیز با بخش خصوصی انجام شده و این دانشجویان در خوابگاه های خودگردان و با نظارت دانشگاه اسکان می یابند و لازم به توضیح است که سرویس ایاب و ذهاب و تغذیه، همانند دانشجویان ساکن در خوابگاه های دولتی در اختیار دانشجویان پردیس قرار خواهد گرفت.

میرزایی همچنین در خصوص وضعیت تغذیه دانشجویان نیز گفت: هماهنگی های لازم جهت تأمین غذای دانشجویان انجام گرفته و دانشجویان می توانند برابر آیین نامه تغذیه، نسبت به رزرو غذا در اتوماسیون دانشگاه اقدام کنند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.