دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸ - ۰۰:۱۱

با ابلاغ سرپرست معاونت فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج؛

ابلاغ دبیران سرویس های پایگاه خبری مفدا یاسوج صادر شد

دبیران سرویس

پنج دبیر سرویس های فرهنگی، صنفی رفاهی، آموزشی پژوهشی، ورزشی و چند رسانه ای مفدا یاسوج بنا به پیشنهاد و معرفی مدیر مفدا دانشگاه و با ابلاغ "سید ابوالقاسم هادی نیا" سرپرست معاونت فرهنگی و امور دانشجویی منصوب شدند.

به گزارش مفدا یاسوج؛ با پیگیری های بعمل آمده و بنا به پیشنهاد و معرفی مدیر مفدا دانشگاه "سید ابوالقاسم هادی نیا" سرپرست معاونت فرهنگی و اموردانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج  طی ابلاغیه های جداگانه پردیس آقاکریمی را به عنوان"دبیر سرویس فرهنگی"، محمد رضاکرم نسب را به عنوان "دبیر سرویس صنفی رفاهی"، علیرضا زارع را به عنوان" دبیر سرویس آموزشی پژوهشی"، نسرین جاودان سیرت را به عنوان" دبیر سرویس ورزشی" و فرشید موسوی کوشک را به عنوان"دبیر سرویس چند رسانه ای" منصوب کردند. 

متن این ابلاغ به شرح ذیل است: 

دانشجوی گرامی سرکار خانم پردیس آقاکریمی

با اهدای سلام و تحیات؛

نظر به تعهد، علاقمندی و تجارب ارزنده جنابعالی و بنا به پیشنهاد مدیر مفدا دانشگاه، به موجب این ابلاغ درترم اول و دوم سال تحصیلی ۹۹-۱۳۹۸ به عنوان "دبیر سرویس فرهنگی" پایگاه خبری و اطلاع رسانی مفدا یاسوج منصوب می شوید. امید است با اتکال به خداوند متعال و در سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج) در انجام وظایف محوله زیر نظر مسئول روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی موفق و سربلند باشید.

دانشجوی گرامی جناب آقای محمد رضا کرم نسب

با اهدای سلام و تحیات؛

نظر به تعهد، علاقمندی و تجارب ارزنده جنابعالی و بنا به پیشنهاد مدیر مفدا دانشگاه، به موجب این ابلاغ درترم اول و دوم سال تحصیلی ۹۹-۱۳۹۸به عنوان "دبیر سرویس صنفی رفاهی " پایگاه خبری و اطلاع رسانی مفدا یاسوج منصوب می شوید. امید است با اتکال به خداوند متعال و در سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج) در انجام وظایف محوله زیر نظر مسئول روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی موفق و سربلند باشید.

دانشجوی گرامی جناب آقای علیرضا زارع

با اهدای سلام و تحیات؛

نظر به تعهد، علاقمندی و تجارب ارزنده جنابعالی و بنا به پیشنهاد مدیر مفدا دانشگاه، به موجب این ابلاغ درترم اول و دوم سال تحصیلی ۹۹-۱۳۹۸به عنوان"دبیر سرویس آموزشی پژوهشی " پایگاه خبری و اطلاع رسانی مفدا یاسوج منصوب می شوید. امید است با اتکال به خداوند متعال و در سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج) در انجام وظایف محوله زیر نظر مسئول روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی موفق و سربلند باشید.

دانشجوی گرامی سرکار خانم نسرین جاودان سیرت

با اهدای سلام و تحیات؛

نظر به تعهد، علاقمندی و تجارب ارزنده جنابعالی و بنا به پیشنهاد مدیر مفدا دانشگاه، به موجب این ابلاغ درترم اول و دوم سال تحصیلی ۹۹-۱۳۹۸به عنوان"دبیرسرویس ورزشی"پایگاه خبری و اطلاع رسانی مفدا یاسوج منصوب می شوید. امید است با اتکال به خداوند متعال و در سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج) در انجام وظایف محوله زیر نظر مسئول روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی موفق و سربلند باشید.

دانشجوی گرامی جناب آقای فرشید موسوی کوشک

با اهدای سلام وتحیات؛

نظر به تعهد، علاقمندی و تجارب ارزنده جنابعالی و بنا به پیشنهاد مدیر مفدا دانشگاه، به موجب این ابلاغ درترم اول و دوم سال تحصیلی ۹۹-۱۳۹۸به عنوان "دبیر سرویس چند رسانه ای" پایگاه خبری و اطلاع رسانی مفدا یاسوج منصوب می شوید. امید است با اتکال به خداوند متعال و در سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج) در انجام وظایف محوله زیر نظر مسئول روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی موفق و سربلند باشید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.