شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۹

نشست رییس دانشگاه کرمانشاه با دبیران کانون‌ها و تشکل‌ها برگزار شد

نشست رئیس دانشگاه 1

حاج آقا افشار سخنانی در رابطه با هوشیار بودن در برابر دشمن و جنگ نرم ایراد فرمودند و در ادامه دکتر علی بخشی در خصوص ملاقات با وزیر بهداشت و نحوه عملکرد دانشجویان صحبت نمودند و دکتر کریم از دانشجویان به خاطر عملکرد خوب دانشجویان در ملاقات با وزیر تشکر کردند

به گزارش مفدا کرمانشاه، نشست رییس و معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه با تشکل‌ها  و کانون های دانشجویی این دانشگاه جمعه 15 مردادماه در مهمانسرای دانشگاه برگزار گردید .

در این نشست مسؤول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ، مدیر فرهنگی و فوق برنامه، رییس اداره تربیت بدنی و جمعی از رؤسای دانشکده‌های دانشگاه علوم پزشکی حضور داشتند.

برنامه های نشست پس از قرائت آیات کلام الله مجید حجت‌الاسلام افشار سخنانی در ارتباط با هوشیار بودن در برابر دشمن و جنگ نرم ایراد کرد.

در ادامه برنامه دکتر علی بخشی با اشاره به ملاقات حضور ی نمایندگاهن دانشگاه علوم ژزشکی با وزیره بهداشت‏،‌به ارزیابی این دیدار و نحوه عملکرد دانشجویان پرداخت.

دکتر کریم رییس دانشگاه نیز در سخنانی از حضور و رفتار دانشجویان در ملاقات با وزیر تشکر کرد و گفت: روند رو به رشد و تاثیرگذار کانون‌ها و تشکل های دانشجویی  دانشگاه قابل تحسین است و باید دانشجویان با شناخت منزلت و جایگاه عضویت در کانون ها و تشکلها در راستای اهداف متعالی کشور گام بردارند.

وی توجه به کسب موفقیت در تحصیلات را یک هدف مهمی دانشجویی عنوان کرد و افزود: دانشجویان باید یک ایرانی خوب و الگو بودن را تمرین کنند و به گونه‌ای باشند که بتوانند با تغییر دیدگاه دیگران از بدبینی به خوش بینی نقش ایفا کنند.

ریس دانشگاه مهمترین کار دانشجویان را عادت نکردن به کارهای بد و بدی دانست و اظهار داشت: فراموش نکردن شکرگزاری خداوند باید در نگاه همه ما نهادینه شود.

کریم در ادامه نشست درخواست‌ها و اهداف کانون ها را مورد توجه قرار داد و خواستار پیگیری برنامه های برای اجر شد.

در پایان این نشست قرار شد کانون ها و تشکل ها به مشکلات دانشگاه و  جامعه توجه جدی داشته و برای حل مشکلات در حد توان خود برنامه‌ریزی و تلاش کنند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.