شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۰

همایش ورزشی ویژه بانوان دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی

روز زن دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی

به مناسبت هفته بزرگداشت مقام زن و روز جهانی بهداشت، بانوان شاغل دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی ضمن پیاده‌روی جمعی در مسابقات ورزشی پرش، طناب زنی، دارت و ... با یکدیگر به رقابت پرداختند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی، دانشجویی و امور مجلس وزارت بهداشت، دکتر فریمان ابراهیم زاده معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی با بیان این مطلب گفت: این همایش بامداد چهارشنبه 18 فروردین ماه در بوستان شهر بازی این شهرستان برگزار شد.

ابراهیم زاده اظهار داشت: بانوان شاغل دانشگاه ضمن پیاده‌روی جمعی و استفاده از هوای فرحبخش صبحگاهی در مسابقات ورزشی پرش، طناب زنی، دارت و ... با یکدیگر به رقابت پرداختند .

وی خاطرنشان کرد: در حاشیه این برنامه بانوان شرکت کننده در ایستگاه سلامتی که به همت مرکز بهداشت شهرستان بجنورد برپا شده بود از خدماتی چون اندازه گیری وزن و فشارخون بهره مند شدند. همچنین در این همایش به شرکت کنندگان کتاب و پمفلت‌های آموزشی اهدا شد.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی افزود: در پایان مسابقات ورزشی به منتخبین جوایزی اهدا شد و با صبحانه سلامت از حاضرین پذیرایی به عمل آمد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.