سه‌شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۵

در آستانه سال تحصیلی جدید صورت گرفت؛

ارزیابی ناوگان حمل و نقل دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان

نقلیه دانشجویی هرمزگان

با هدف بهره مندی از خدمات مناسب حمل و نقل دانشجویی توسط اداره نقلیه معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، همه وسائل نقلیه این دانشگاه مورد ارزیابی و پایش قرار گرفت.

به گزارش مفدا هرمزگان، رئیس اداره نقلیه دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در این ارتباط گفت: در آستانه سال تحصیلی جدید و ورود دانشجویان به دانشکده‌ها این پایش تخصصی انجام می‌شود تا بتوانیم با امکانات مناسب و استاندارد به دانشجویان خدمات حمل و نقل ارایه نماییم.

عبدالمجید رزمپور افزود: در این پایش که توسط کارشناسان اداره نقلیه و خدمات پشتیبانی دانشگاه انجام شده است به معاینه فنی خودروها، گواهینامه اختصاصی رانندگان، بازدید فنی وتوجه ویژه ای به سیستم سرمایشی و...نواقص خودروها  شده است تا خودروها بتوانند خدمات مناسب و استانداردی ارائه نمایند.

رزمپور اضافه کرد: در حال حاضر ۲۰ دستگاه اتوبوس و مینی بوس در ناوگان حمل و نقل دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان هستند که از این تعداد ۱۴ دستگاه اتوبوس به صورت عقد قرارداد استیجاری، ۳دستگاه ملکی و۳دستگاه مینی بوس ملکی می باشند.

رئیس اداره نقلیه دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان تصریح کرد: سرویس‌دهی اداره نقلیه دانشجویی به دانشجویان بین خوابگاه‌ها تا مراکز بهداشتی و درمانی و دانشکده‌ها صورت می‌گیرد.

وی ابراز کرد: این پایش علاوه بر اینکه در آستانه سال تحصیلی صورت می‌گیرد، در طول ترم نیزانجام می‌شود تا برنامه ریزی بهتری در حمل و نقل دانشجویان داشته باشیم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.