سه‌شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۰

در اقدامی جهادی انجام شد؛

ساخت یک واحد منزل مسکونی به همت انجمن خیریه دانشجویی باران دانشگاه علوم پزشکی فسا

باران فسا

به همت انجمن "خیریه دانشجویی باران" دانشگاه علوم پزشکی فسا و با همکاری گروه جهادی "حرکه‌المحرومین" شهرستان فسا، ساخت یک واحد مسکونی برای یکی از خانواده های تحت پوشش این انجمن خیریه، آغاز شد.

به گزارش مفدا فسا، "متین سپهری نیا" دبیر انجمن خیریه دانشجویی باران دانشگاه علوم پزشکی فسا با اشاره به فعالیت‌های این انجمن خیریه دانشجویی، گفت: اخیرا به همت این انجمن و با همکاری گروه جهادی حرکه المحرومین شهرستان فسا اقداماتی در جهت ساخت یک واحد مسکونی برای یکی از خانواده های تحت پوشش انجمن در شهرک طالقانی شهرستان صورت گرفته است.

وی در ادامه گفت: طبق اطلاعات بدست آمده، این خانواده هشت نفره در یک اتاق سکونت داشتند که متاسفانه یکی از بچه ها مبتلا به اوتیسم بوده و چند وقتی است که درصد زیادی از بینایی‌اش را از دست داده است.

سپهرنیا افزود: یکی دیگر از بچه‌های این خانواده نیز متاسفانه دچار همی‌پارزی (ضعیف شدن قدرت اندام های یک طرف بدن)  شده و تحت عمل جراحی کرانیوتومی(نام یک عمل جراحی است که در آن قسمتی از استخوان جمجمه به طور موقت جهت دسترسی به بافت مغز برداشته می‌شود) قرار گرفته که روند درمانی فرزندان درحال پیگیری است که هزینه عمل کرانیوتومی نیز پرداخت شده است. 

 دبیر انجمن خیریه دانشجویی باران دانشگاه علوم پزشکی فسا خاطر نشان کرد: ضمن قدردانی از حمایت تمامی خیرین محترم، با تلاش و پیگیری های انجمن خیریه باران و گروه جهادی حرکه المحرومین ساخت خانه برای این خانواده نیازمند تا مرحله زدن سقف پیشرفت کرده است و به زودی مراحل پایانی این منزل مسکونی انجام خواهد شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.