پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۳:۳۴

حضور ۲۸ ورزشکار جانباز و معلول دانشگاه در نخستین المپیاد ورزشی کارکنان جانباز و معلول وزارت بهداشت

المپیاد جانبازان اهواز 88%

افتتاحیه نخستین دوره المپیاد ورزشی کارکنان جانباز و معلول وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ۱۳ بهمن ماه ۹۵ در ساری برگزار شد.

مهندس محمد علی افشه سرپرست تربیت بدنی و عضو کمیته ورزش کارکنان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز در این مورد گفت: با حمایت های کمیته ورزش کارکنان دانشگاه توانستیم با دو گروه در رشته های فوتسال، دارت، تیراندازی، تنیس روی میز و در مجموع با حضور ۲۸ ورزشکار در این مسابقات شرکت نماییم.

وی تصریح کرد: ۱۱ بهمن ماه گروه اول شامل ورزشکاران رشته های فوتسال و دارت وارد ساری شدند که پس از انجام قرعه کشی تیم فوتسال دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز در گروه تیم های چهار محال و بختیاری، بابل و کهگلیویه و بویراحمد قرار گرفت.

این عضو کمیته ورزش کارکنان دانشگاه تصریح کرد: تیم فوتسال دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز ۱۲ بهمن ماه در یک بازی قدرتمند به مصاف تیم چهارمحال و بختیاری رفت که در پایان بازی با نتیجه ۵ بر صفر به نفع تیم دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز به پایان رسید.

افشه اظهار کرد: ستار ظریف منش، محمود عفری و رمضان ساعدی گل های این مسابقه را به ثمر رساندند.

وی بیان کرد: همچنین ۱۳ بهمن ماه مسابقه دارت به صورت انفرادی با حضور ۸۴ نفر از کارکنان معلول و جانباز از ۳۱ دانشگاه علوم پزشکی کشور برگزار شد که دراین بین غلامرضا حسینی از واحد گزینش دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز و منصور سلامی زاده از بیمارستان گلستان به مرحله بعدی صعود کردند.

سرپرست تربیت بدنی اظهار کرد: در دومین روز از مسابقات المپیاد کارکنان جانباز، تیم فوتسال کارکنان جانباز دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز در دیداری نفس گیر با تیم دانشگاه علوم پزشکی بابل در حالیکه از تیم حریف ۲ بر صفر عقب بود با تدبیر و یک بازی هجومی نهایتاً با نتیجه ۳ بر ۲ تیم بابل را شکست داد و به دومین برد پیاپی دست یابد تا همچنان در گروه خود بعنوان سرگروه باقی بماند، محمدعلی افشه و ابراهیم بروایه گل های این بازی را به ثمر رساندند.

وی خاطر نشان کرد: تیم کارکنان جانباز دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز پنج شنبه ۱۵ بهمن ماه با تیم دانشگاه علوم پزشکی کهگلیویه و بویراحمد مسابقه دارد که در صورت برد بعنوان سرگروه وارد مرحله یک چهارم نهایی خواهد شد.

این عضو کمیته ورزش کارکنان با آرزوی موفقیت برای تیم فوتسال کارکنان جانباز و معلول دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز اظهار داشت: در سومین روز از مسابقات فوتسال المپیاد کارکنان جانبازان در ساری تیم کارکنان دانشگاه اهواز در روند پیروزی های خود در سومین بازی گروهی توانست تیم دانشگاه کهکیلویه و بویراحمد را با نتیجه ۱ بر صفر با گل اقای ظریف منش به پایان برساند و بعنوان سرگروه گروه سوم فردا ۱۵ بهمن به مصاف تیم یکدست یزد در مرحله یک چهارم نهایی خواهد رفت که در صورت عبور از این مرحله به جمع چهار تیم برتر مسابقات با برنده اصفهان و بابل روبرو خواهد شد.

در چهارمین روز از مسابقات اولین المپیاد کارکنان جانباز در رشته فوتسال تیم فوتسال کارکنان جانباز دانشگاه علوم پزشکی اهواز توانست در یک بازی هوشمندانه با نتیجه 2 بر صفر تیم دانشگاه علوم پزشکی یزد را شکست دهد و در جمع چهار تیم برتر مسابقات قرار گیرد.

لازم به ذکر است گلهای زده توسط ابراهیم بروایه فنی ترین بازیکن مسابقات و مهدی عمیدنیا به ثمر رسید. همچنین  فردا راس ساعت 10 شانزدهم بهمن مسابقه بین تیم های اهواز و اصفهان بمنظور راهیابی به فینال برگزار میگردد.

اسامی تیم فوتسال کارکنان جانباز دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز: حسن فریحزاده (مربی)- محمدعلی افشه (کاپیتان)_سیامک مرداسی_ستار ظریف منش _ حسن ضامنی_حسن علی حسینی (سرپرست)-صادق رحیم (همراه)
مسعود داغری زاده-ابراهیم بروایه رمضان ساعدی_مهدی عمید نیا-یداله زمانی-محمود عفری

شایان ذکر است وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در سنوات گذشته به شیوه‌های متعدد برنامه‌هایی به صورت المپیاد متمرکز و پراکنده برگزار می کرد ولی در دوره جدید رویکرد این وزارتخانه متفاوت شده و اهداف بزرگ و طولانی تری ترسیم گردیده است، این وزارت با دارا بودن بیش از ۴۰۰ هزار پرسنل شاغل، حفظ سلامت و راهکارهای ارتقاء آن را در جامعه دنبال می کند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.