شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۱

مف دا- فسا:

جشنواره فرهنگی فصل نو، فصل نشاط و همدلی در دانشگاه علوم پزشکی فسا برگزار شد/این جشنواره با هدف استعدادیابی، خلاقیت و ابتکار دانشجویان بر پا شد

جشنواره فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی فسا با عنوان فصل نو، فصل نشاط و همدلی با حضور ریاست دانشگاه، هیئت رئیسه، اساتید،  کارمندان و دانشجویان دانشگاه برگزار شد

جشنواره فرهنگی فصل نو، فصل نشاط و همدلی با دوازده غرفه برای نمایش فعالیت‌ها، ابتکار و خلاقیت‌های کانون‌ها و تشکل‌های دانشجویی در دانشگاه علوم پزشکی فسا برگزار است.

مفدا- فسا- جشنواره فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی فسا با عنوان فصل نو، فصل نشاط و همدلی با حضور ریاست دانشگاه، هیأت رییسه، اساتید،  کارمندان و دانشجویان دانشگاه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما در این جشنواره غرفه‌هایی شامل قرآن و عترت، تربیت بدنی، شعر و ادب، هنر، بسیج دانشجویی، عفاف و حجاب، فرهنگ و سلامت و نشریات، انجمن خیریه باران، مشاوره و سلامت روان، کانون فرهنگی اجتماعی دانشجویان، شورای صنفی دانشجویی‏، کلبه گل و صنایع دستی دستاوردها و فعالیت‌های خود را به نمایش گذاشتند.

دکتر علیرضا عسکری ضمن بازدید از غرفه‌های جشنواره فرهنگی فصل نو، فصل نشاط و همدلی‏، از تلاش دست اندرکاران در برگزاری این جشنواره تقدیر کرد و بیان داشت: با تمام وجود به دانشجویان عزیز و فعال دانشگاه علوم پزشکی فسا افتخار می‌کنم.

دکتر مجید نقدی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه نیز در حاشیه بازدید از نمایشگاه، اظهار داشت: سامان بخشیدن به خواسته‌ها و فعالیت‌های خودانگیخته دانشجویان در عرصه‌های فرهنگی از افتخارات ما است.

لازم به ذکر است که این جشنواره با برپایی غرفه های مختلف و راه اندازی مسابقات از جمله عکاسی توسط کانون کفا، مار پله معنوی توسط کانون قرآن و عترت، دارت و فوتبال دستی توسط تربیت بدنی، دلنوشته توسط کانون شعر و ادب، اوریگامی توسط کانون هنر، غرفه کتاب توسط بسیج دانشجویی، اندازه‌گیری شاخص توده بدنی توسط فرهنگ و سلامت و عرضه‌ی محصولات خوراکی و نوشیدنی‌های تابستانی توسط انجمن خیریه باران  در فضایی بانشاط و صمیمی برگزار شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.