یکشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۸

فعال شدن سامانه نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر

فعال شدن سامانه نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر

این سامانه ویژه دانشجویان شاهد و ایثارگر شاغل به تحصیل در دانشگاه های تحت پوشش وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در مقاطع کاردانی، کارشناسی و دکتری حرفه ای (پزشکی، داروسازی و دندانپزشکی) می باشد و برای دانشجویان رشته های تحت پوشش وزارت علوم، تحقیقات و فناوری نمی باشد.

به گزارش مفدا البرز،سامانه نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگرفعال شد.این سامانه ویژه دانشجویان شاهد و ایثارگر شاغل به تحصیل در دانشگاه های تحت پوشش وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در مقاطع کاردانی، کارشناسی و دکتری حرفه ای (پزشکی، داروسازی و دندانپزشکی) می باشد و برای دانشجویان رشته های تحت پوشش وزارت علوم، تحقیقات و فناوری نمی باشد.

توصیه می گردد دانشجویان قبل از ثبت نام در سامانه شرایط و ضوابط زیر را با دقت مطالعه و درصورت واجد شرایط بودن، نسبت به ثبت درخواست اقدام نمایند. 

گروه جامعه هدف بر اساس آیین نامه:

 1. فرزند اناث شاهد
 2. فرزند ذکور شاهد
 3. همسر شاهد
 4. جانبازان ۵۰% و بالاتر و آزادگان
 5. فرزندان اناث جانبازان ۵۰% و بالاتر و آزادگان
 6. فرزندان ذکور جانبازان ۵۰% و بالاتر و آزادگان
 7. همسر جانبازان ۵۰% و بالاتر و آزادگان
 8. جانبازان ۲۵ الی ۴۹%
 9. همسر جانباز ۲۵ الی ۴۹%
 10. فرزند اناث جانباز ۲۵ الی ۴۹%
 11. فرزند ذکور جانباز ۲۵ الی ۴۹%

۱- زمان ثبت درخواست واجدین شرایط نقل و انتقال دانشجویان ورودی سالهای قبل رشته های تحصیلی علوم پزشکی برای نیمسال اول سال تحصیلی ۹۹-۹۸، از مورخ ۱۳۹۸/۰۶/۱۲ لغایت ۱۳۹۸/۰۶/۲۲ می باشد.

   ۲- دانشجویان جدیدالورود لازم است در مهلت مقرر نسبت به ثبت نام در واحد دانشگاهی محل قبولی (مبداء) اقدام نمایند .

   ۳- زمان ثبت درخواست واجدین شرایط نقل و انتقال دانشجویان ورودی جدید رشته های علوم پزشکی برای نیمسال اول سال تحصیلی ۹۹-۹۸،حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۸/۰۷/۰۵ می باشد.

   ۴- انتقال دانشجو صرفا از طریق سامانه مربوطه صورت می گیرد،لذا فقط مدارک و تقاضاهای ارسال شده از طریق سامانه مورد بررسی و ملاک عمل خواهد بود.

 ​ ۵- با توجه به ارسال پیامک در مراحل پیشرفت، رسیدگی به درخواست انتقال، ثبت شماره تلفن همراه صحیح ضروری می باشد. 

 تذکر مهم ۱ : صحت کلیه مدارک و مستندات و اطلاعات ارائه شده بر عهده دانشجو می باشد و در صورت مشاهده مغایرت اطلاعات ارائه شده، در هر مرحله از فرآیند، بررسی درخواست و نتیجه کان لم یکن تلقی خواهد شد.

تذکر مهم ۲ : پس از انجام انتقال، عواقب ناشی از عدم تطبیق نظام آموزشی، عدم پذیرش واحدهای درسی گذرانده شده در دانشگاه مبداء و اخذ واحدهای درسی مورد نیاز در دانشگاه مقصد، متوجه دانشجو خواهد بود و هیچگونه مسئولیتی در این زمینه متوجه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و بنیاد شهید و امور ایثارگران نمی باشد.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.