یکشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۲

رشد حدود ۸۰ درصد ثبت نام دانشگاهیان علوم پزشکی فسا در بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت

ثبت نام اعضای هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی فسا در بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت/ رشد حدود ۸۰درصد ثبت نام دانشگاهیان علوم پزشکی فسا در بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت

تا کنون ۴۴ نفر از اساتید و ۲۹۰ نفر از کارکنان دانشگاه علوم پزشکی فسا در بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه‌های علوم پزشکی ثبت نام کردند که نسبت به سال گذشته حدود ۸۰ درصد رشد داشته است.

به گزارش مفدا فسا، مهندس علی اکبر رشیدی، سرپرست اداره قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی فسا، با اعلام این خبر گفت: در دویست و بیست و یکمین جلسه هیات رییسه دانشگاه علوم پزشکی فسا که در دفتر رییس دانشگاه برگزار شد، تمامی اعضای هیئت رئیسه فرم ثبت نام جشنواره را تکمیل و حضور خود را جهت شرکت در این جشنواره اعلام کردند.

سرپرست اداره قرآن و عترت دانشگاه افزود: اعضای هیئت رئیسه دانشگاه همه ساله در این جشنواره شرکت می‌کنند.

وی اعلام کرد: دکتر علیرضا عسکری رییس دانشگاه علوم پزشکیی فسا، از چهره‌های قرآنی دانشگاه و دارای مقام در این زمینه هستند.

رشیدی، با اعلام رشد چشمگیر در ثبت نام بخش اساتید طی دو سال گذشته و کسب مقامات کشوری، عنوان کرد: در سال گذشته پنج نفر از اساتید این دانشگاه، حائز رتبه‌های برتر کشوری شدند و تا کنون ۴۴ نفر از اساتید دانشگاه در این جشنواره ثبت نام کرده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: در بخش کارکنان نیز تا کنون ۲۹۰ نفر ثبت نام کرده‌اند که در مجموع نسبت به سال گذشته حدود ۸۰ درصد رشد داشته‌ایم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.