سه‌شنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۷:۵۷

دومین مدرسه تابستانه علوم اعصاب دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه شروع به کار کرد

علوم اعصاب

دومین مدرسه تابستانه علوم اعصاب دانشگاه با حضور اساتید برجسته بین المللی پروفسور کریستوف کلینگهاوس و پروفسور علی گرجی از مونستر آلمان با هدف آشنایی دانشجویان با حوزه تحقیقات در زمینه علوم اعصاب رفتاری، الکتروفیزیولوژی و مولکولی، تقویت تفکر بین رشته ای از روز یک شنبه ۱۰ شهریور ماه آغاز شد.

 به گزارش مفدا تربت حیدریه،معاون آموزشی پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه از آغاز به کار مدرسه تابستانه علوم اعصاب با حضور اساتید برجسته بین المللی در این دانشگاه خبرداد.

دکتر حسن اژدری زرمهری در تشریح خبر فوق بیان داشت : با همکاری کارگروه توسعه دانش علوم اعصاب و انجمن علوم اعصاب دانشجویی دانشگاه با هدف آشنایی دانشجویان با حوزه تحقیقات در زمینه علوم اعصاب رفتاری، الکتروفیزیولوژی و مولکولی، تقویت تفکر بین رشته ای با تأکید بر اجرای پروژه های علمی دومین مدرسه تابستانه علوم اعصاب دانشگاه با حضور اساتید برجسته بین المللی پروفسور کریستوف کلینگهاوس و پروفسور علی گرجی از مونستر آلمان از روز یک شنبه ۱۰ شهریور ماه ۱۳۹۸ آغاز به کار کرد.

دکتر اژدری افزود: این مدرسه تابستانه  با حضور دانشجویانی از منطقه آمایشی ۹ کشور (خراسان بزرگ)  به مدت چهار روز دایر خواهد بود و کلاس های تخصصی با محوریت علوم اعصاب در قالب سخنرانی و کارگاه های علمی و عملی  رفتاری، مولکولی و الکتروفیزیولوژی برگزار می شود.

معاون آموزشی پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه افزود : در این مدرسه تابستانه  علاوه بر استفاده از اساتید کشوری از اساتید بین المللی در این حوزه استفاده کرده ایم و امیدواریم با اجرای این قبیل برنامه ها شاهد توسعه فعالیت های علمی پژوهشی دانشگاه به ویژه درحوزه نوروساینس باشیم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.