سه‌شنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۸

پیام تبریک سرپرست دانشگاه به مناسبت روز بهورز

پیام تبریک سرپرست دانشگاه به مناسبت روز بهورز

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کردستان با صدور پیامی فرا رسیدن 12 شهریور ماه مصادف با روز بهورز را به همه بهورزان شاغل در دانشگاه تبریک گفت.

متن پیام دکتر وحید یوسفی نژاد بدین شرح است:

12 شهریور ماه که در تقویم سلامت کشور با نام روز بهورز نامگذاری شده است فرصت گران بهایی است تا قدردان و سپاسگزار زحمات صادقانه، بی ریا، شبانه روزی و خستگی ناپذیر بهورزان در جهت ارائه خدمات سلامت و هدیه دادن آرامش، شادمانی و بهروزی به روستائیان عزیز کشور باشیم.

بهورزان اولین سطح ارائه خدمات سلامت را در خانه های بهداشت پایه گذاری می نمایند و در صورتی که این لایه درست اجرا و طرح ریزی گردد تمامی سطوح بعدی ارائه خدمات را تحت تاثیر قرار داده و منجر به پیشگیری و کنترل انواع بیماری ها و ارتقای دانش و آگاهی های سلامت مردم می گردد.

خدمات بهورزان دارای بیشترین اثر گذاری است چرا که در درجه اول با کمترین هزینه اجرا می گردد و سپس از مهاجرت جمعیت روستایی و مولد کشور و استان به شهرها و مخصوصا حاشیه شهرها پیشگیری به عمل می آورد، بنابراین تامین رفاه، رضایت، آسایش و آرامش آنان نقش به سزایی در پویایی و بارور بودن روستاها دارد.

اینجانب روز بهورز را به کلیه بهورزان مخصوصا بهورزان شاغل در دانشگاه علوم پزشکی کردستان تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند متعال برای همگان، عاقبت به خیری، سلامتی و کامیابی را مسئلت می نمایم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.