سه‌شنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۱

در نشست هم اندیشی دبیرخانه انجمن‌های علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد

برگزاری همایش سالانه فصل نو، فصل همدلی با همکاری دانشکده‌ها

مفدا انجمن علمی 5

این نشست با موضوع برگزاری همایش مرتبط با عنوان «فصل نو- فصل نشاط علمی» در شش ماهه دوم سال جاری و با مشارکت انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه مطرح و در این خصوص برنامه‌ریزی و تصمیم‌گیری انجام شد.

به گزارش مفدامشهد، صبح روز یکشنبه دهم شهریورماه، نشست هم‌اندیشی مشترک با حضور کارشناسان فرهنگی دانشکده‌ها و کارشناس دبیرخانه انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه که  در محل دفتر مدیریت فرهنگی دانشگاه برگزار شد، اعضای شرکت‌کننده به بحث و تبادل نظر در خصوص تسریع و تسهیل امور و فعالیت‌های انجمن‌های علمی- دانشجویی در سطح دانشکده‌ها پرداختند و سپس موانع و مشکلات موجود بررسی و راه حل‌های پیشنهادی ارائه شد.

در ادامه این نشست موضوع برگزاری همایش مرتبط با عنوان «فصل نو- فصل نشاط علمی» در شش ماهه دوم سال جاری و با مشارکت انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه مطرح و در این خصوص برنامه‌ریزی و تصمیم‌گیری انجام شد.

آزاده گیلانی پور، کارشناس دبیرخانه دانشگاهی انجمن‌های علمی دانشجویی در خصوص هدف از برگزاری این همایش به مفدامشهد گفت: از مهمترین اهداف برگزاری همایش فصل نو- فصل همدلی، ترویج روحیه نشاط علمی، پویایی و سرزندگی دانشجویان، تقویت انگیزه، تبادل تجربیات و هم‌افزایی دانشی، افزایش توانمندی‌ها، آشنایی سایر دانشجویان با فضای کاری انجمن‌های علمی، همچنین ایجاد فضایی پرانگیزه و با نشاط برای مشارکت در فعالیت‌های علمی توسط دانشجویان فعال در زمینه‌های علمی در دانشگاه است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.