چهارشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۶

پس از ۵روز؛

ششمین مدرسه تابستانه پژوهشی به کار خود پایان داد

گذری بر فعالیت ۵ روزه مدرسه تابستانه پژوهشی

01

ششمین دوره از مدرسه تابستانه پژوهشی به مدت ۵ روز در تاریخ ۳۰ مرداد تا ۳ شهریور ۹۸ توسط کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهیدصدوقی یزد در دانشکده بهداشت برگزار شد و سوم شهریور ماه به کار خود پایان داد.

به گزارش خبرنگار فرهنگی مفدا یزد در این مدرسه پژوهشی بعد از فراخوان و ثبت نام نهایی، تعداد ۷۰ شرکت کننده از دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور حضور یافتند. در برنامه مذکور ۲ دوره پروپوزال نویسی و مقاله نویسی ارائه شد که شرکت کنندگان در زمان ثبت نام خود بر اساس سوابق پژوهشی دوره خود را انتخاب نمودند و در قالب گروه های ۵تا ۷ نفره تحت هدایت منتورهای خود به مطالعه و پژوهش پرداختند.

در این دوره از مدرسه تابستانه بخش جدیدی تحت عنوان "فناوری سلامت" با رویکرد ثبت ایده و اختراعات، مالکیت فکری، فناوری و کارآفرینی برگزار شد که خوشبختانه با استقبال شرکت کنندگان روبرو شد.

 زمان کلاس ها از ساعت ۸ الی ۱۸:۳۰ بود که در پایان کلاس ها برنامه های تفریحی و جانبی بازدید از بازارچه چشمان منتظر، یزدگردی و... نیز برگزار شد.

 نهایتا در روز پنجم گروه های مقاله نویسی و پروپوزال نویسی جهت دفاع از تصویب طرح های خود به رقابت پرداختند و سرانجام از هر دوره پرپوزال نویسی و مقاله نویسی یک گروه به عنوان گروه برتر مشخص شدند و در مراسمی در سالن همایش های باقرالعلوم(ع) با حضور دکتر مسعود میرزایی(معاون تحقیقات و فناوری)، دکتر محمد افخمی(سرپرست کمیته تحقیقات دانشجویی) و دکتر مصطفی جوادی(سرپرست کمیته تحقیقات واحد پرستاری مامایی) برگزار شد و از گروه های برتر، مدرسین، منتور ها، ناظرین اجرایی و کادر اجرایی برگزار کننده تقدیر و تجلیل بعمل آمده و همچنین جوایزی به رسم یادبود اعطا شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.