چهارشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۴

کارمندان، بازوان اجرایی نظام سلامت/ از ١٢٣ کارمند نمونه دانشگاه علوم پزشکی گیلان تقدیر شد

مراسم روز کارمند

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان در جمع کارکنان دانشگاه، از کارمندان به عنوان بازوان اجرایی نظام سلامت یاد کرد.

به گزارش مفدا گیلان؛ دکتر ارسلان سالاری، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان در مراسمی که به مناسبت روز کارمند برگزار شد، هفته دولت را یادآور مجاهدت یاران انقلاب عنوان کرد و اظهار داشت: شهید رجایی و شهید باهنر، اسوه های علم و اخلاق در جامعه هستند. 

دکتر سالاری در ادامه، با تبریک روز کارمند، آنها را بازوان اجرایی نظام سلامت در دانشگاه دانست و افزود: نیروی انسانی، سرمایه اصلی دانشگاه است و پیشرفت و ارتقای دانشگاه در گروی رفتار مناسب سازمانی و خدمت رسانی کارکنان است.  وی تصریح کرد: در دین مبین اسلام نیز داشتن منزلت اجتماعی و توفیق خدمت رسانی به مردم، یک موهبت الهی است، در این خصوص، داشتن فرصت خدمت به ویژه در حیطه  بهداشت، آموزش و درمان، نقش کارکنان این حوزه ها را پررنگ تر می کند که جای بسی شکرگزاری است.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان، در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به شرایط کنونی کشور، اذعان داشت: این وضعیت، عدم پرداخت معوقه های پرسنلی را موجب شده است اما آنچه مهم است، تلاش مضاعف کارمندان در جهت افزایش درآمد اختصاصی دانشگاه است، که این مهم با افزایش انگیزه، پویایی، به روز بودن، خلاقیت و نوآوری محقق خواهد شد.

دکتر سالاری با بیان این مطلب که باید از همه ظرفیت ها در جهت پیشبرد اهداف نهایی دانشگاه علوم پزشکی گیلان بهره ببریم، تاکید کرد: توجه به ذینفعان، به خصوص کارمندان، مورد توجه ویژه مسوولان دانشگاه است، وی ادامه داد: همانطور که شما در شرایط سخت در کنار دانشگاه هستید و با همدلی به روند ارایه خدمت، کمک می کنید، ما نیز قدردانتان هستیم. 

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان در پایان سخنان خود با برشمردن مسایل پیش رو، به ارایه راهکارهایی در این زمینه پرداخت و در این مسیر، همراهی تمام بدنه دانشگاه را خواستار شد. 

دکتر محمدتقی آشوبی، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی گیلان، ضمن گرامی داشت هفته دولت، به ارایه گزارش عملکرد این معاونت پرداخت. 

این مقام مسوول همچنین با تاکید بر لزوم ساماندهی نیروها در دانشگاه، عدالت در پرداخت مطالبات و پاداش بازنشستگان حوزه بهداشت و درمان را خواستار شد.

گفتنی است؛ مراسم روز کارمند صبح امروز با حضور سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان و جمعی از مسوولان و کارکنان ستادی در سالن اجتماعات مرکز آموزشی درمانی الزهرا(س) رشت برگزار شد و طی آن از ١٢٣ کارمند نمونه دانشگاه تقدیر به عمل آمد. اجرای موسیقی زنده پایان بخش این مراسم بود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.