یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۷

پیام معاون فرهنگی دانشجویی به مناسبت آغازهفته دولت و روز کارمند

معاون فرهنگی دانشجویی

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بم: درپیامی آغاز هفته دولت را به همگان به خصوص دولت مردان و خدمتگزاران جمهوری اسلامی تبریک گفت.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بم: درپیامی آغاز هفته دولت را به همگان به خصوص دولت مردان و خدمتگزاران جمهوری اسلامی تبریک گفت.

به گزارش مفدا بم،

در پیام مهندس بنی اسدی آمده است:

هفته دولت با یاد و خاطره شهیدان رجائی و باهنر گره خرده است.شهیدانی که درراه اعتلای وطن و حفاظت ازدستاوردهای انقلاب اسلامی ازجان عزیز خودگذشتند.

هفته اول شهریورماه که به نام و یاد شهیدان والا مقام رجائی و باهنرمزین و هفته دولت نامگذاری شده فرصتی برای سرمشق قراردادن راه،روش و منش این عزیزان در زمینه خدمت رسانی بی منت و خالصانه به مردم است.

هفته دولت فرصتی است تا نیروهای خدوم دولت در تجدیدپیمان با شهیدان رجائی و باهنرافق های تازه ای از پیشرفت و توسعه را طراحی و همدلی و همزبانی را به منصه ظهور رسانده و با تدبیر زمینه های رشد و پیشرفت روز افزون کشور در حیطه های مختلف به ویژه درزمینه گسترده شدن روحیه امید در دل تمامی ایرانیان را فراهم آورند.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والا مقام دولت به ویژه شهیدان رجائی و باهنر، هفته دولت را به تمامی همکاران تبریک عرض نموده و موفقیت همگان را درراستای تحقق آرمانهای انقلاب اسلامی و ادامه راه شهیدان از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.

                                                                                                                                        محمد بنی اسدی

                                                                                                                معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بم

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.