سه‌شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۸:۴۴

فلو چارت فرآیند های امور رفاهی

به منظور توسعه خدمات الکترونیکی ، ارئه تسهیلات و خدمات به دانشجویان و مراجعین گرامی فرآیندهای جاری امور رفاهی به صورت فلوچارت تهیه شده است جهت دریافت فلوچارت خدمات مربوطه بر روی لینک های ذیل کلیک فرمایید

به منظوربهره گیری ازتوانمندی های دانشجویان در پیشبرد امور آموزشی ، دانشجویی ، پژوهشی،فرهنگی و ایجاد زمینه مناسب جهت کسب تجربه برای دانشجویان و کمک به آنان در جهت تأمین بخشی از مخارج تحصیلی از مشارکت دانشجویان در قالب فعالیت کاردانشجویی استفاده می شود

نحوه ثبت نام کار دانشجویی :
برای دریافت فرم کار دانشجویی فرم مربوطه را از لینک فرمهای مورد نیاز در منوی مدیریت امور دانشجویی دانلود نمایید و پس ازتکمیل به امور دانشجویی سرکار خانم مفید تحویل دهید.
فرم ها پس از تحویل در نرم افزار مربوطه ثبت خواهد شد. نرم افزار بر اساس تعداد واحد و معدل به دانشجو امتیاز میدهد و بر اساس اعلام نیاز مربوطه معاونت پشتیبانی دانشجوها بر حسب امتیاز به واحدهای مربوطه دانشکده علوم پزشکی فرستاده میشوند.
هر دانشجو فقط 70 ساعت در ماه مجاز به کار کردن میباشد و درصورت کار دانشجویی بیشتر از 70 ساعت پرداخت نخواهد شد و مسئولیت ان به عهده خود دانشجو میباشد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.