دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۶

اعزام گروه نخست کاروان ورزشی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد به المپیاد تبریز

المپیاد ورزشی. شهرکرد

دختران ورزشکار دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد در سه رشته دوومیدانی، شنا و تیراندازی، عصر امروز (دوشنبه، ۲۱ مرداد) عازم چهاردهمین دوره المپیاد ورزش‌های قهرمانی دانشجویان در تبریز شدند.

به گزارش مفدا شهرکرد، در گروه نخست کاروان ورزشی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد، اعزامی به چهاردهمین دوره المپیاد ورزش‌های قهرمانی دانشجویان در تبریز، شش تیرانداز، سه شناگر و دو ورزشکار دوومیدانی‌کار حضور دارند.

تیم تیراندازی دانشگاه با ترکیب عاطفه امیری، ناهید عبدالهی، پرستو اسماعیلی، ریحانه جابری، زهرا رئیسی و کوثر حکمی از صبح روز ۲۴ ام مرداد برای کسب عناوین برتر در خط آتش رقابت‌ها قرار می‌گیرد.

 شهرزاد شاهین، منصوره زمانیان و دنیا حسینی هم به عنوان سه شناگر دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد برای دستیابی به گردن آویزهای سه رنگ این دوره از المپیاد به مصاف حریفان خواهند رفت.

نمایندگان علوم پزشکی شهرکرد در رشته دوومیدانی را هم طیبه جلیل و خدیجه امیری تشکیل می‌دهند که از روز پنج شنبه این هفته، رقابت خود را با دیگر شرکت‌کنندگان آغاز می‌کنند.

مرحله نخست المپیاد ورزش‌های قهرمانی دانشجویان دختر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور از ۲۲ تا ۲۹ مرداد در تبریز برگزار می‌شود و دو سرپرست و دو مربی، گروه نخست کاروان ورزشی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد را همراهی و هدایت می‌کند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.