یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۲

دانشجویان دانشکده پرستاری بروجن رتبه‌های برتر آزمون کارشناسی ارشد را تصاحب کردند

دانشکده بروجن. شهرکرد

سه دانشجوی دانشکده پرستاری بروجن رتبه‌های برتر آزمون کارشناسی ارشد اتاق عمل را به نام خود ثبت کردند.

به گزارش مفدا شهرکرد، سرپرست دانشکده پرستاری بروجن با اشاره به درخشش سه دانشجوی این دانشکده در آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی سال ۹۸ گفت: «مجید نبیان» دانشجوی رشته اتاق عمل این دانشکده توانست رتبه‌های دوم کشوری و سهمیه‌ای آزمون کارشناسی ارشد به دست آورد.

فیروز خالدی افزود: «عاطفه بیگی» دیگر دانشجوی رشته اتاق عمل این دانشکده هم موفق به کسب رتبه ۱۰ کشوری و رتبه اول سهمیه‌ای شد.

وی از «حامد پرنیخ» به عنوان سومین دانشجوی موفق این دانشکده در آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی نام برد و تصریح کرد: پرنیخ هم در جایگاه‌های ۳۳ کشور و ۲۸ سهمیه رشته اتاق عمل قرار گرفته است.

خالدی در ادامه یادآور شد: «بهاره مظفری» از دیگر دانشجویان رشته اتاق عمل این دانشکده هم به عنوان یکی از استعدادهای درخشان امکان ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد را داراست.

گفتنی است، نتایج آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی سال ۱۳۹۸، شنبه، ۱۹ مرداد اعلام شد که نام «نفسیه محمدی» از دانشجویان دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد هم در فهرست رتبه‌های برتر این آزمون دیده می‌شود.

محمدی در رقابت با دیگر داوطلبان شرکت‌کننده در آزمون کارشناسی ارشد توانست رتبه‌های ۱۸ کشوری و چهارم سهمیه‌ای را از آن خود کند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.