پنجشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۶:۵۶

مسول بسیج دانشجویی استان یزد:

ظرفیت های هنری دانشجویان فرهنگ انقلابی را به جامعه منتقل می کند

رویش

مسول بسیج دانشجویی استان یزد صبح امروز در نشست خبری چهارمین جشنواره رویش گفت: در جشنواره رویش می‌توان با استفاده از ظرفیت‌های هنری دانشجویان، فرهنگ انقلابی را به سطح جامعه منتقل کند.

به گزارش مفدایزد علی پور میرزایی در نشست خبری چهارمین جشنواره رویش در استان یزد به نقش مهم دانشگاه و دانشجو در نظام اسلامی اشاره و خاطرنشان کرد: دانشجو و دانشگاه یک وظیفه در نظام اسلامی دارد که نقش تعیین کننده است و باید کلید رسیدن به تمدن اسلامی در دانشگاه به دنبال آن بود و دانشگاه برای رسیدن به هر آنچه می‌خواهیم باید در مبدا قرار گیرد.

مسئول بسیج دانشجویی استان یزد با بیان اینکه یکی از عرصه‌هایی که جای پیگیری از سوی دانشجویان دارد، هنر است گفت: هنر ابزاری برای استمرار فرهنگ انقلابی است و اگر نتوانیم آن را در زبان هنر به نمایش بگذاریم به مشکل خواهیم خورد.

وی با اشاره به اینکه در جشنواره رویش می‌توان با استفاده از ظرفیت‌های هنری دانشجویان، فرهنگ انقلابی را به سطح جامعه منتقل کند افزود: جشنواره رویش در یزد در طول سه سال گذشته انرژی بسیار خوبی را به مسئولان برگزاری و علاقه مندان به آن داد و این مسئله انگیزه‌ای شد که بهتر از گذشته به دنبال برگزاری آن باشیم در دوره‌های بعدی در استان باشیم.

پور میرزایی با اشاره به استقبال خوب از سومین دوره جشنواره رویش در یزد گفت: سال گذشته 2 هزار اثر به دبیرخانه جشنواره سومین جشنواره رویش در یزد رسید که این حجم از استقبال بسیار چشمگیر بود.

مسئول بسیج دانشجویی استان یزد عنوان کرد: باید بتوانیم با جهت‌دهی به دانشجویان و آثارشان آن چیزی که برای انتقال فرهنگ است را انجام دهیم و در این جشنواره به دنبال شناسایی مستعدین هنری هستیم تا بشود این استعدادها را به کارگیری و جهت‌دهی کرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.