چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۱

طی روزهای ۵ تا ۷ مرداد ماه

نخستین کارگاه آموزشی بازی‌های فکری و ورزش‌های الکترونیک در وزارت بهداشت برگزار می‌شود

کارگاه آموزشی بازیهای فکری

نخستین کارگاه آموزشی « بازی‌های فکری و ورزش‌های الکترونیک» ویژه مسؤولان ورزش‌های همگانی دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور ( بخش بانوان) طی روزهای ۵ تا ۷ مرداد ماه در سالن اجتماعات معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت برگزار می‌شود.

به گزارش مفدا، این کارگاه آموزشی با هدف اشاعه بازی‌های فکری و ورزش‌های الکترونیک در میان دانشجویان علوم پزشکی و آشنایی با مقررات، قوانین و فواید این بازی‌ها طی مدت سه روز برای مسؤولان ورزش‌های همگانی دانشگاه‌های علوم پزشکی زیر نظر مدرسان مجرب برپا خواهد شد.

همچنین به مدت سه روز این کارگاه آموزشی با حضور مسؤولان ورزش‌های همگانی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور( بخش آقایان) وهمچنین دبیران تربیت بدنی مناطق دهگانه در بازه زمانی ۱۲ تا ۱۴ مرداد  برگزار خواهد شد و حاضران در این کارگاه آموزشی با مقررات، قوانین و نحوه این بازی‌ها آشنا خواهند شد.

به گفته دکترمحمد کوشکی رئیس اداره ورزش‌های همگانی وزارت بهداشت، برگزاری این کارگاه‌های آموزشی سبب افزایش آگاهی و دانش مسؤولان ورزش‌های همگانی دانشگاه‌های علوم پزشکی نسبت به بازی‌های فکری و ورزش‌های الکترونیک می‌شود و تصمیم بر آن شد که بازی‌های فکری و رایانه‌ای در آینده‌ای نزدیک جزو برنامه‌های عملیاتی دانشجویان علوم پزشکی قرار گیرد.

یکی از اهداف اصلی برگزاری این کارگاه‌های آموزشی، آمادگی برای برگزاری نخستین دوره المپیاد بازی‌های فکری و ورزش‌های الکترونیک در سطح دانشگاه‌های علوم پزشکی است که مقرر شده است این بازی‌های آذرماه به مناسبت روز دانشجو در ۵ رشته ورزشی برگزار شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.