سه‌شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۱

تشکیل ۸ انجمن ورزشی در دانشگاه علوم پزشکی جیرفت

انجمن ورزشی

تاکنون ۸ انجمن ورزشی رشته‌های ورزش‌های همگانی و قهرمانی در دانشگاه علوم پزشکی جیرفت تشکیل شده است.

به گزارش مفدا، بعد از ابلاغ دستورالعمل تشکیل انجمن‌های ورزشی از سوی وزارت بهداشت، دانشگاه علوم پزشکی جیرفت نیز نسبت به راه‌اندازی انجمن‌های ورزشی اقدام کرد که تاکنون ۸ انجمن ورزشی در این دانشگاه فعال شده است و دیگر انجمن‌های ورزشی نیز با فراهم شدن شرایط لازم و انتخابات، راه‌اندازی می‌شود.

تشکیل انجمن‌های ورزش‌های همگانی ( دختران و پسران)، والیبال( دختران و پسران)،  فوتسال( دختران و پسران) و کوهنوردی برای دختران و پسران، از جمله اقدامات اداره تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت در راستای تاسیس این انجمن‌ها بوده است.

 بدون شک راه‌اندازی این انجمن‌ها در راستای  ایجاد نشاط و امید به آینده به منظور مشارکت هر چه بیشتر دانشجویان در فعالیت‌های دانشگاهی، شناسایی و کشف استعدادهای برتر، بهره مندی از  ظرفیت های دانشگاهی و ترویج ورزش با تاکید بر ورزش های همگانی با هدف بهره گیری از توانمندی ها و خلاقیت دانشجویان صورت گرفته است.

انجمن‌های ورزشی دانشجویی نهادهای مستقلی هستند که توسط دانشجویان علاقه مند به مشارکت در برنامه ریزی و اجرای فعالیت‌های ورزشی در راستای سیاست‌های کلان وزارت متبوع در دانشگاه ها تشکیل و فعالیت می‌کنند.

دانشگاه علوم پزشکی جیرفت در ۴ رشته در المپیاد قهرمانی دانشجویان دختر شرکت می‌کند

دانشگاه علوم پزشکی جیرفت در ۴ رشته ورزشی در چهاردهمین المپیاد ورزش‌های قهرمانی دانشجویان دختر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور شرکت می‌کند.

این دانشگاه در رشته دوومیدانی با سه ورزشکار، کاراته با سه ورزشکار، فوتسال با  ۱۴ ورزشکار و بدمینتون با سه دانشجوی ورزشکار در بزرگترین رویداد ورزشی دانشگاهی وزارت بهداشت حضور می‌یابد.

تمرینات آماده‌سازی ورزشکاران برای حضور در این المپیاد، از سه هفته گذشته زیر نظر کادر فنی آغاز شده است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.