دوشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۲

کانون "پیوند مهربانی" در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل تأسیس شد

کانون پیوند مهربانی

در جلسه اعضای شورای مرکزی کانون "پیوند مهربانی‌" با حجت‌الاسلام واحدی زاده، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم‌ رهبری در دانشگاه، ضمن اعلام تأسیس این کانون در نهاد رهبری دانشگاه، دبیر جدید این کانون نیز انتخاب شد.

به گزارش مفدا اردبیل، در جلسه اعضای شورای مرکزی کانون "پیوند مهربانی‌" با حجت‌الاسلام واحدی زاده، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم‌ رهبری در دانشگاه، ضمن اعلام تأسیس این کانون در نهاد رهبری دانشگاه، دبیر جدید این کانون نیز انتخاب شد.

در این جلسه، اعضای شورای مرکزی این کانون، ابتدا به معرفی و شرح سوابق خود پرداخته سپس اهداف، برنامه‌ها و چشم انداز یکساله خود را معرفی کرده و تبیین و ترویج ازدواج آسان دانشجویی، ترویج فرهنگ حجاب و عفاف، افزایش نشاط اجتماعی، قدم برداشتن درجهت ترویج سبک زندگی اسلامی ایرانی براساس منویات مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب، تبیین جایگاه جوانان، بانوان و خانواده و مقابله با آسیب‌های اجتماعی در دانشگاه را از جمله دغدغه خود در این کانون بیان کردند.

حجت الاسلام واحدی زاده، در این جلسه ضمن اعلام حمایت از برنامه‌های کانونها، خواستار عملی شدن اهداف این کانون تازه تأسیس شده در راستای ترویج فرهنگ ازدواج آسان دانشجویی و تحقق شعار ازدواج آگاهانه، ساده و پایدار شد.

همچنین در این جلسه، محمد حسام امینی نسب به عنوان دبیر کانون انتخاب شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.