یکشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۰

تیم های برگزیده در مسابقات فوتسال بین دانشکده ای جام رمضان مشخص شدند

67

نتایج مسابقات فوتسال بین دانشکده ای جام رمضان اعلام شد.

به گزارش مفدا بهشتی، مسابقات فوتسال بین دانشکده ای دانشجویان پسر ویژه جام رمضان که با همکاری انجمن ورزشی و همراهی بسیج دانشجویی دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه از ۲۲ اردیبهشت ماه با حضور ۲۳ تیم از دانشکده های تحت پوشش آغاز شده بود، روز سه شنبه ۱۸ تیرماه به کار خود پایان داد.

در این دوره از مسابقات که با هدف افزایش مشارکت دانشجویان در فعالیت های گروهی ورزشی و تقویت روحیه نشاط و شادابی برگزار شد، تیم دانشکده پزشکی با حضور  پیمان دهقان، امیر ایرانی خواه، محمد مولایی، احسان عبادی زارع، جواد بربری، علی نصرت، اقبال بهاری و امیرعباس محمدی مقام اول و تیم دانشکده علوم تغذیه و صنایع غذایی با حضور سعید توکلی، مهدی پوراحسان، امیر میرزایی، عماد عالم، صادق غفاری، پژمان فرهنگی، علی عباسی و سام زند مقام دوم را کسب کردند.

همچنین در خاتمه این مسابقات، تیم دانشکده علوم تغذیه و صنایع غذایی به عنوان تیم اخلاق و حسین حیدریه از دانشکده داروسازی به عنوان بهترین بازیکن انتخاب شد.

لازم به ذکر است داوری این دوره از مسابقات توسط احمدرضا نجفی و مهدی فضلی انجام شد.

گفتنی است نفرات برگزیده عضو تیم فوتسال دانشجویان دانشگاه شدند تا بتوانند در المپیاد قوتسال تک رشته ای دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور حضور یابند.

خبرنگار: آسیه جعفری

رابط خبری مدیریت تربیت بدنی

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.