یکشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۸

دکتر خدادوست از مجتمع آموزش عالی سلامت ورامین بازدید کرد

Bazdid

شورای مدیران معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی از نزدیک در جریان برخی از مسائل موجود در مجتمع آموزش عالی سلامت ورامین قرار گرفت.

به گزارش مفدا شهیدبهشتی، معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه به همراه هیأت همراه صبح روز شنبه ۱۵ تیر ماه از مجتمع آموزش عالی سلامت ورامین بازدید کرد.

در این برنامه دکتر خدادوست ضمن آرزوی موفقیت برای کلیه دانشجویان این مجتمع، از حوزه‌های برگزاری امتحانات دانشجویان از نزدیک بازدید به عمل آورد.

وی همچنین پس از بازدید از فضا و امکانات موجود در این مجتمع، به بررسی و حل مسائل دانشجویان تأکید کرده و گفت: حل مشکلات صنفی و رفاهی دانشجویان، مستلزم پیگیری و همکاری مسئولین می باشد.

خدادوست ادامه داد: با برقراری ارتباط موثر با دانشجویان می توانیم شاهد پیشرفت امور باشیم چرا که با مشارکت، همکاری و ارائه راهکارهایی مطلوب در فضایی دوستانه به مرتفع شدن مسائل موجود خواهیم رسید. معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه اظهار داشت: دانشجویان ما نخبگانی هستند که می توانند دوشادوش ما در مسیر تحقق اهداف دانشگاه گام بردارند و در این راه ما را با ارائه نظرات سازنده خود بهره مند نمایند.

"دکتر روستایی" رئیس مجتمع آموزش عالی سلامت ورامین در حاشیه این بازدید، ضمن معرفی این مجتمع، توضیحاتی را در خصوص رشته های تحصیلی و تعداد دانشجویان بیان کرده و افزود: یکی از درخواست های مهم دانشجویان، مسئله عدم وجود خوابگاه است که به واسطه آن نیز مشکلات تغذیه دانشجویان نیز مطرح می شود که با توجه به عدم تخصیص خوابگاه برای دانشجویان غیر بومی، با پیگیری های مکرر از طریق مسئولین شهری ورامین، خواستار حل این مشکلات شده ایم و پیشرفت هایی نیز در این زمینه ایجاد شده، که مستلزم نگاه ویژه مسئولین به این مجتمع است.

همچنین در ادامه این بازدید "دکتر وصلی" معاون دانشجویی و فرهنگی این مجتمع ضمن ارائه گزارشی در خصوص فعالیت های مجتمع مذکور در حوزه های فرهنگی و دانشجویی، تصریح کرد: این مجتمع توانسته تجهیزات ورزشی را برای دانشجویان علاقه مند به ورزش تهیه کند و با استعدادیابی، فضای رشد هر چه بهتر را برای دانشجویان فراهم کند.

 وی گفت: در ساعت های فرهنگ، برنامه های مورد علاقه دانشجویان در حوزه های مختلف فرهنگی برگزار می شود و با توجه به درخواست های دانشجویان، اردوهای تفریحی یک روزه نیز در طول ترم برای دانشجویان برگزار خواهد شد.

وصلی در ادامه سخنان خود به کانون های فرهنگی، انجمن های علمی و تشکل های دانشجویی فعال این مجتمع اشاره و تأکید کرد: این مجتمع دارای کانون دانشجویی هلال احمر و انجمن علمی دانشجویان می باشد که با فعالیت های دانشجویی در حوزه های علمی و تحقیقاتی گامی بلند در راستای اهداف علمی و پژوهشی برداشته شده است.

وی خاطرنشان ساخت: مجتمع آموزش عالی سلامت ورامین در حوزه نشریات دانشجویی نیز توانسته است با چاپ دو نشریه در جایگاه مطلوبی در این حوزه قرار گیرد.

گفتنی است موسسه آموزش عالی سلامت ورامین باتعداد ۳۰۰ دانشجو در رشته های پرستاری، هوشبری، فوریت های پزشکی، بهداشت عمومی پیوسته و ناپیوسته از سال ۱۳۹۴تأسیس و به مجموعه دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی پیوسته است.

 خبرنگار: بهاره خانی

مسئول روابط عمومی مجتمع آموزش عالی سلامت ورامین

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.