یکشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۴

جلسه سرپرستان خوابگاه های دختران مدیریت امور خوابگاه برگزار شد

خوابگاهها

جلسه سرپرستان خوابگاه‌های دختران در حضور محمدی فیض آباد معاون اسکان مدیریت امور خوابگاه‌ها در روز چهارشنبه 29 دی ماه 95 از ساعت 10 در کوی دانشگاه برگزار شد.

به گزارش مفدا تهران: جلسه سرپرستان خوابگاه‌های دختران در حضور محمدی فیض آباد معاون اسکان مدیریت امور خوابگاه‌ها در روز چهارشنبه 29 دی ماه 95 از ساعت 10 در کوی دانشگاه برگزار شد.
بر اساس این گزارش، ابتدا معاون اسکان امور خوابگاه‌ها ضمن تشکر از حضور و زحمات شبانه روزی سرپرستان خوابگاه‌ها عنوان کرد: که یکی از مشکلات عمده این مدیریت در حال حاضر کمبود بودجه است و از سرپرستان خواست با صرفه‌جویی و مدیریت مناسب در مصرف لوازم و حامل های انرژی، قدم کوچکی در پیشبرد اهداف دانشگاه بردارند.
وی برگزاری جلسات ماهانه سرپرستان را مفید دانست و گفت: در این جلسات که با برنامه ریزی مسئول اسکان خواهران انجام می‌شود، می‌بایست مطالب و موضوعات دسته بندی‌ شده را مورد بررسی قرار داد و در جهت ارائه خدمات مطلوب تر رفاهی به دانشجویان خوابگاهی اقدامات عملی برداشت.
در ادامه سرپرستان خوابگاه‌ها نیز مشکلات و کمبودهای خوابگاه های خود را عنوان کردند و معاون اسکان نسبت به حل مشکلات عنوان‌ شده راهکار مناسب ارائه داد.
توضیح اینکه، در این جلسه در مورد فرم ارزشیابی و نحوه ی ارزیابی مسئولین شیفت شب خوابگاه ها با حضور نمایندگان آنها، بحث و تبادل نظر شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.