چهارشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۸

نشست صمیمانه رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با دبیران و اعضای شورای صنفی دانشجویی

1

رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در دیدار با دبیران و اعضای شورای صنفی دانشجویی با اشاره به شرایط اقتصادی کشور و در نظرگرفتن محدودیت‌هایی که از نظر اقتصادی وجود دارد، از اعضای شورای صنفی خواست به امور صنفی دانشجویان توجه ویژه و شایسته داشته باشند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مفدا کرمانشاه، این جلسه که باحضور "دکتر مرادی" رییس، "دکترغلامی" معاون فرهنگی دانشجویی و سایر مدیران دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه برگزار شد، ضمن معرفی اعضای جدید شورای صنفی، اززحمات اعضای فعال این شورا در سال گذشته تقدیر و تشکر بعمل آمد.

نماینده اعضای جدید شورای صنفی در این جلسه ضمن تقدیر از دکتر غلامی به پاس همکاری و همراهی با دانشجویان، اعضای شورای صنفی را نمایندگانی دوطرفه تلقی کرد و همکاری مدیران در آینده را برای پیشبرد اهداف و برنامه ها خواستار شد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه نیز دانشجویان را آینده سازان آینده مملکت تلقی و اظهار داشت: بر این باورم که شما دانشجویان آینده سازان کشور هستید و میزهای مدیریتی کشور در آینده نزدیک متعلق به درایت و عزم شماست و ما در جمع دانشجویان و در خدمت آنان بودن را افتخار و وظیفه خود می‌دانیم.

وی در ادامه به نقش مهم دانشجویان پرداخت وافزود: هدف و رسالت اصلی دانشگاه آموزش است و نام دانشگاه با دانشجو معنا و جان میگیرد و اگر غیر از این باشد دانشگاه علوم پزشکی با بهداری تفاوتی نداشته و آرزوی قلبی من این است که در دانشگاه های علوم پزشکی روزی برسد تا بتوان با توجه مضاعف و ویژه تری به دانشجو و مقوله ارزشمند آموزش رسیدگی شود. 

مرادی ادامه داد: با توجه به شرایط اقتصادی کشور و نقش دانشجویان در استفاده از حداقل ها و در نظرگرفتن محدودیت هایی که از نظر اقتصادی وجود دارد، از اعضای محترم شورای صنفی درخواست توجه ویژه به این موضوع و رسیدگی مناسب و شایسته به امور صنفی دانشجویان را داشت.

رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در ادامه اظهار داشت: شورای صنفی، به عنوان پل ارتباطی دانشجویان با مسئولان دانشگاه علاوه بر پیگیری امور صنفی و رفاهی، باید نسبت به مسائل اخلاقی، فرهنگی و سلامت جسم و روح دانشجویان هم حساس  بوده و با انعکاس تمامی این موارد، در کنار مدیران دانشگاه و در چارچوب قوانین و مقررات برای بهبود شرایط گام بردارد.  

در پایان این جلسه دکتر مرادی، از زحمات دبیر و اعضای سابق شورای صنفی تجلیل و برای اعضای جدید این شورا، آرزوی موفقیت داشت.

همچنین از سوی "محمد محمدی"، دبیر سابق شورای صنفی دانشگاه، با اهداء لوح تقدیر از زحمات دکتر مرادی رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه به پاس توجه و مشارکت سازنده ایشان در امور آموزشی، صنفی و رفاهی تقدیر و تشکر به عمل آمد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.