یکشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۲

مراسم معارفه قائم مقام معاون فرهنگی – دانشجویی، برگزار شد.

معارفه آقای ولندیاری- بم

مراسم معارفه قائم مقام معاون فرهنگی – دانشجویی، صبح امروز یک شنبه، مورخ 95/11/3، با حضور معاون فرهنگی – دانشجویی و اعضای معاونت، در دفتر معاونت فرهنگی – دانشجویی، برگزار شد.

به گزارش مفدا_ بم؛ مراسم معرفه قائم مقام معاون فرهنگی – دانشجویی دانشگاه، امروز یکشنبه؛ مورخ 95/11/3، با حضور دکتر عبدالهی؛ معاون فرهنگی – دانشجویی و آقای غضنفرآبادی؛ مدیر دانشجویی و خانم جرجندی؛ مدیر فرهنگی و آقای افشاری پور؛ سرپرست اداره تربیت بدنی و آقای عارفی؛ کارشناس امور رفاهی و آقای رسولی؛ کارشناس امور تغذیه و آقای همتی؛ کارشناس امور خوابگاه ها و خانم چهاردانگی؛ کارشناس اداره مشاوره، در دفتر معاونت فرهنگی – دانشجویی، برگزار شد.

در این مراسم، آقای ولندیاری، به عنوان قائم مقام معاون فرهنگی – دانشجویی، معرفی شدند.

در طول مراسم، دکتر عبدالهی، طی سخنانی ضمن تقدیر و تشکر از آقای ولندیاری، ورود وی را به عنوان قائم مقام معاون فرهنگی – دانشجویی، تبریک گفت و در ادامه به معرفی اعضای معاونت پرداخت.

وی با بیان اینکه فعالیت های فرهنگی و دانشجویی از اهمیت ویژ ه ای برخوردارند، به معرفی خلاصه ای از ریز برنامه های معاونت پرداخت و در آخر، پیشنهاداتی جهت گزارش یک برنامه ی عملیاتی درون دانشگاهی از سوی هر یک از اعضای معاونت و همچنین، اهمیت وجود هیات علمی و همکاری آنان در امور فرهنگی را بیان کرد.

در ادامه، خانم جرجندی، ضمن بیان سلام و خسته نباشید و تبریک به آقای ولندیاری، به معرفی فعالیت های مختلف در حوزه فرهنگی و اشاره به اهمیت بحث فرهنگی پرداخت و در آخر، پیشنهاداتی در راستای تحقیق بودجه ای جداگانه برای فرهنگی بیان داشت.

پس از آن، خانم چهار دانگی، رشته ی سخن را به دست گرفته و توضیحاتی جهت معرفی اداره ی مشاوره و وظایف آن بیان کرد. و در آخر، وجود یک روان پزشک در اداره ی مشاوره را به معاونت فرهنگی – دانشجویی، پیشنهاد کرد.

در ادامه این مراسم، آقای عارفی و آقای رسولی نیز ضمن تبریک به آقای ولندیاری، هر یک به معرفی و شرح وظایف خود پرداختند.

بعد از آن، آقای افشاری، بعد از تبریک به آقای ولندیاری، شرح خلاصه ای از عملکرد برنامه ها و فعالیت های اداره ی تربیت بدنی بیان کرد.

در ادامه، آقای همتی پیشنهاداتی تحت عنوان اجرای کارهای فرهنگی در محل خوابگاه ها و وجود نیروی بیشتر در خوابگاه، همچنین، نشست صمیمی اعضای فرهنگی – دانشجویی با دانشجویان و شنیدن حرف دل های آنان، بیان داشت.

پس از آن، آقای غضنفرآبادی، ضمن خیر مقدم و تبریک به آقای ولندیاری، صحبت هایی را در زمینه ی به وجود آوردن امنیت شغلی بعضی از کارکنان معاونت فرهنگی – دانشجویی بیان و پیشنهاداتی در این زمینه ارائه کرد.

در آخر، آقای ولندیاری، رشته ی سخن را به دست گرفت و بعد از سلام و تشکر از حاضرین، رزومه ای از کارهای خود را در زمینه ی فرهنگی، بیان کرد.

وی از اوایل خدمتش، در کارهای فرهنگی حضور داشته است و با مراکز قرآنی و موسسات گوناگون خیریه در نقاط مختلف کشور اعم از تهران، کرمان، اصفهان و بم، همکاری داشته و نوید همکاری مراکز مختلف با معاونت فرهنگی – دانشجویی در راستای اهداف معاونت، به معاون و اعضای معاونت داد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.