یکشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۰

انجام آزمایشات نیدل استیک بیش از ۵۰۰ دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی قم

آزمایش

جهت رفاه دانشجویان عزیز در این طرح بزرگ نمونه گیر به کلیه دانشکده ها مراجعه و نمونه خون دانشجویان اخذ و به آزمایشگاه منتقل گردید و در نهایت جواب های مربوطه در اختیار دانشکده قرار گرفت.

به گزارش مفدا بنا بر اعلام مدیر محترم دانشجویی آقای مهندس محمد عزیزی‌فر آزمایشات مربوط به نیدل استیک دانشجویان برای بیش از ۵۰۰ دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی انجام گرفت.

به دنبال انجام موفقیت آمیز آزمایشات مربوطه در دوسال اخیر که توسط بیمارستان شهید بهشتی انجام می گرفت ، در سال جاری تفاهم نامه ای فیمابین معاونین محترم درمان و دانشجویی فرهنگی دانشگاه منعقد و مقرر گردید آزمایشگاه رفرانس دانشگاه آزمایشات مربوطه را انجام و نتایج را به معاونت اعلام نماید. 

جهت رفاه دانشجویان عزیز در این طرح بزرگ نمونه گیر به کلیه دانشکده ها مراجعه و نمونه خون دانشجویان اخذ و به آزمایشگاه منتقل گردید و در نهایت جوابهای مربوطه در اختیال دانشکده قرار گرفت.

دانشجویانی که تیتر آنتی بادی آنها کمتر از مقدار مورد نظر بود جهت واکسیناسیون هپاتیت B به مرکز بهداشت شهرستان معرفی گردیدند.

قابل ذکر می باشد هزینه های انجام گرفته برای این آزمایشات بیش از ۳۱۰ میلیون ریال بود. گفتنی است از هزینه ۶۰ هزار تومانی آزمایش صرفاً ۲۵۰۰ تومان را دانشجویان پرداخت نمایند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.