سه‌شنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۹

نشریات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان را بهتر بشناسیم

آشنایی با نشریه دانشجویی جرقه

نشسریات سمنان

با هدف آشنایی, شناخت و شناساندن هر چه بهتر نشریات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان, واحد مفدا این دانشگاه در نظر دارد طی مصاحبه های مختلفی از مدیران مسئول نشریات دانشجویی بتواند به خوبی به رسالت خود در شناساندن هر چه بهتر این نشریات گامی هر چند کوچک بردارد, در ذیل چکیده ای از گفتگوی مفدا سمنان با مدیر مسئول نشریه دانشجویی جرقه که حاصل زحمات دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان می باشد به سمع و نظر شما بزرگواران می رسد.

* لطفا خودتان را معرفی بفرمایید.

- بنده علی زرنگار دانشجوی رشته پرستاری مدیر مسئول , سردبیر , صاحب امتیاز و طراح نشریه جرقه هستم البته نام بنده تنها روی تابلویی شبیه به یک تابلو راهنمایی نوشت شده چرا که کار اصلی را یک تیم خوب انجام می دهند.

* لطفا نشریه خود را معرفی بفرمایید.

- نشریه جرقه نشریه ای فرهنگی هنری و اجتماعی که با هدف حفظ و اعتلای فرهنگ ایرانی اسلامی و نشر هنر, البته هنری که ارزش این را داشته باشد که در کنار نام ایران و نام اسلام قرار بگیرد می باشد .

* نقش و رسالت نشریه شما چیست؟

- نقش و رسالت نشریه را به شکل مختصر در معرفی نشریه ذکر کردم ولیکن این را هم لازم می دانم که هر که دم از هنر بزند هنرمند قلمداد نمی شود و خیلی ها دم از هنر و فرهنگ می زنند و تلاش ما این است که فراتر از حرف باشیم و حداقل خودمان پای حرفمان بمانیم.

 البته هدف اصلی نشریه این است که در تمام مراحل از دل اجتماع هم سخن بگوید و اجتماع را هدف صحبت خود قرار دهد و قاعدتا تمایل داریم که به مسایل فرهنگی هنری اجتماعی بپردازیم.

* بنظر شما نقاط ضعف و قوت نشریه شما در چیست؟

- آماده پذیرش شنیدن نقاط ضعف نشریه هستیم زیرا برطرف کردن نقاط ضعف به بهتر شدن نقاط قوت کمک می کند و نقاط ضعف سازنده قابلیت تبدیل شدن به تقاط قوت را دارند.

و اما یکی از بهترین نقاط قوتمان این است که تیم نشریه جرقه برگرفته از دوستان مختلفی است که از روی دلسوزی و به جهت علاقه و استعدادی که دارند با نشریه همکاری کرده و از این رو افراد متعهد و مختلفی در بخش های مختلف نشریه جرقه همانند دوست در کمال احترام با هم کاری می کنند.

* بنظر شما مدیران مسئولان نشریات چه وظیفه ای دارند؟

- وظیفه فرد مدیر مسئول جدای از مسائل حقوقی این است که باید کمک و همکاری با تمام عوامل تیم  جهت سامان بخشیدن بهتر به نشریه و تهیه محتوا در چهار چوب مضمون کلی نشریه را بوجود آرود.

* بهترین و بدترین اتفاقی که تاکنون در کارتان افتاده را بفرمایید.

- خدارا شکر تا کنون اتفاق بدی در کارمان رخ نداده و کم و کاستی ها برطرف شده و در حال حاضر بهترین بخش کار ما چاپ شماره هایی از نشریه بود که بهتر از انتظارمان اتفاق افتاد و توانستیم به موقع و جهت بهترین اهداف برای مخاطبینمان چاپ کنیم.

* و اما سخن آخر.

- آرزوی سلامتی برای تمام دوستان و ممنون از زحمات یکایک اعضای نشریه و تشکر از زحمات و تلاش های شما

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.