دوشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۴

نشست دبیران دور جدید شورای صنفی دانشگاه علوم پزشکی اهواز با رئیس دانشگاه و معاون و مدیران حوزه فرهنگی و دانشجویی

اهواز

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز: راه حل کردن مشکلات جامعه یافتن راه حل های علمی برای مشکلات اجتماعی با تکیه به توان دانشجویان و جوانان است.

به گزارش مفدا اهواز "دکتر ایرج نظری" رئیس دانشگاه علوم پزشکی ضمن عرض تبریک و تشکر از دانشجویان عضو شورای صنفی به سبب پذیرش مسئولیت و پیگیری امور سایر دانشجویان از طریق  این شورا، دوران دانشجویی را یکی از برهه های مهم افراد خواند و گفت: دانشجویان در این دوره از خانه و دوستانی که سال ها با آنان زندگی کرده جدا می شوند و این یک تحول بزرگ در زندگی آنان هست که مهم ترین دستاورد آن استقلال و اتکا به خود است.
وی بیان کرد: بدون شک مهم ترین راه حل مشکلات جامعه یافتن راه حل های علمی برای مشکلات اجتماعی است که این می تواند به دست دانشجویان فرهیخته و جوان به انجام برسد.
در ادامه "دکتر مسعود کرمی"، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه نیز از زحمات اعضا دوره های پیشین این شورا قدردانی کرد و گفت: انتخابات شورای صنفی  در دانشگاه ها نمونه ای کوچک از دموکراسی در نظام جمهوری اسلامی است و بسیار خرسندیم که دانشجویان نسبت به مسائل موجود در دانشگاه دغدغمند هستند.
 معاون فرهنگی و دانشجویی بیان کرد: نقد و پیشنهاد لازمه پویایی و نشاط هر جامعه ای است و ما مسئولین که در واقع خدمتگزارن شما و این نظام جمهوری اسلامی هستیم با روی باز از نقدهای سازنده و پیشنهادات شما استقبال خواهیم کرد.
در پایان "محمد جودکی"، دبیر پیشین شورای صنفی مرکزی دانشگاه علوم پزشکی اهواز و عضو شورای مرکزی دانشگاه های علوم پزشکی کشور نیز از اعضا دوره های پیشین شورای صنفی قدردانی کرد و گفت: تلاش های آنان باعث شکل گیری این نهاد دانشجویی شد  و فعالیت تقریبا ۵ ساله در شورای صنفی دانشگاه اکنون در جمع دبیران دوره جدید شورای صنفی حضور دارم.
جمعی با انگیزه و پرتوان که میدانم امانتداران خوبی برای دانشجویان خواهند بود.
گفتنی است این نشست،دوشنبه ۱۰تیرماه ۹۸ در سالن جلسات حوزه ریاست دانشگاه برگزار شد و در پایان رئیس دانشگاه با دبیران شورای صنفی عکس یادگاری گرفت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.