دوشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۶

اعتدال‌گرایی، همدلی و عقلانیت سه محور کاری من در وزارت بهداشت خواهد بود

دکتر لاری

دکتر سیما سادات لاری معاون وزیر بهداشت در مراسم تودیع و معارفه معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا گفت: صبر و بردباری از الزامات کار در حوزه فرهنگی و دانشجویی است.

به گزارش مفدا همدان، دکتر «سیما سادات لاری» در مراسم تودیع و معارفه معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا با بیان اینکه خود را متعلق به این دانشگاه می‌دانم و به نمایندگی از این مجموعه در وزارت بهداشت حضور دارم اظهار داشت: من با کوله‌باری از تجارب و اندوخته‌های ارزشمند که از این دانشگاه داشتم وارد معاونت فرهنگی وزارت بهداشت شدم و برای آموختن این تجارب قدردان حمایت و همراهی همه مدیران و همکاران این دانشگاه هستم.

وی ضمن قدردانی از دکتر موسوی‌بهار برای همکاری با معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه بیان کرد: من در این فضا از برکت وجود افرادی چون حجت‌الاسلام فاطمی پور مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه و معاونین توسعه و آموزش دانشگاه بسیار بهره برده و مستفیض بودم.

معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت همچنین از کلیه مدیران معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه به ویژه آقایان «محمد جلال قاسمی» و «مهدی مرادی» در مجموعه مفدا که ترجمان واقعی مدیریت جهادی بودند قدردانی کرد و ادامه داد: به دلیل رشد شرایط علمی و ارتباط مستقیم و تنگاتنگی که این مجموعه با دانشجویان دانشگاه داشتند ارتباط مطلوبی بین دانشجویان و این معاونت شکل گرفته بود و امور دانشجویی و مشاوره با اقبال و استقبال بیشتر دانشجویان همراه شد و سلامت و بهداشت روان آنها بیش از قبل مورد توجه و تأکید قرار گرفت .

وی در ادامه به سه محور اصلی عملکرد خود در دانشگاه اشاره داشت و عنوان کرد: اعتدال‌گرایی، همدلی و عقلانیت سه نقطه عطف و الگو در کار من بوده که همین منوال در معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت نیز تداوم خواهد یافت.

لاری صبر و بردباری را از الزامات کار در حوزه دانشجویی و فرهنگی برشمرد و افزود: پذیرش آراء مخالف که در فضای دانشگاه کمتر به چشم می‌آید نیازمند بلوغ فکری است که بر این اساس افراد را به رشد و تعالی خواهد رساند.

وی تبیین کرد: تقویت ابعاد روحانی و فرهنگی در ادامه روند کار در حوزه فرهنگی و دانشجویی به جدیت دنبال خواهد شد و در این راستا انس با قرآن و نماز را در دستور کار خود خواهیم داشت.

معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت آمار رو به رشد تشکل‌های دانشجویی، کانون‌ها و نشریات را از جمله نشانه‌های پویایی حوزه دانشجویی دانشگاه عنوان کرد و گفت: هدف اصلی ما تمرین زندگی اجتماعی برای دانشجویان است تا در آینده افرادی مهارت‌دیده، چند بعدی و توانمند در جامعه باشند.

وی دکتر اصغری، معاون جدید دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی ابن‌سینا را فردی معقول و اعتدال‌گرا معرفی و تأکید کرد: قطعا با صبوری و ایمانی که از او سراغ داریم در مدیریت این مجموعه صاحب توفیق خواهد بود.

لاری در پایان خطاب به دانشجویان گفت: زندگی خود را بر سه الگوی هدفمندی، تلاش‌گری و انعطاف‌پذیری متمرکز کرده و عاشقانه در مسیر پیش روید چرا که عشق به هر کاری از سختی‌های آن خواهد کاست و موفقیت‌های متعددی نصیب افراد خواهد کرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.