یکشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۷

قهرمانی تیم معاونت توسعه دانشگاه در مسابقات فوتسال جام پیشکسوتان

فوتسال

هفتمین و آخرین هفته از مسابقات فوتسال جام پیشکسوتان با حضور پر شور و نشاط کارکنان و اعضای هیأت علمی شرکت کننده در مجموعه ورزشی بزرگ شهید چمران برگزار شد.

به گزارش مفدا تهران: مسابقات فوتسال کارکنان و اعضای هیأت علمی بالاتر از 45 سال دانشگاه علوم پزشکی تهران (جام پیشکسوتان) در هفتمین و آخرین هفته با قهرمانی تیم معاونت توسعه دانشگاه به پایان رسید. این دوره از مسابقات در هفته پایانی با حضور تیم های معاونت توسعه، معاونت بین الملل، معاونت دانشجویی، بیمارستان شریعتی، بیمارستان آرش و مرکز بهداشت جنوب در سالن چند منظوره مجموعه ورزشی بزرگ شهید چمران برگزار شد.
در رقابت‌های هفته هفتم که با برگزاری 3 دیدار بین ورزشکاران پیشکسوت دانشگاه همراه بود، در بازی نخست تیم معاونت دانشجویی، تیم بیمارستان آرش را با نتیجه 2 بر 1 شکست داد.
در دیدار دوم تیم مرکز بهداشت جنوب به مصاف تیم معاونت بین الملل رفت که این مسابقه نیز با نتیجه 3 بر صفر به سود تیم مرکز بهداشت جنوب به پایان رسید. در بازی سوم از هفته هفتم این رقابتها نیز تیم معاونت توسعه در مقابل تیم فوتسال بیمارستان شریعتی با کسب نتیجه پر گل 8 بر صفر به پیروزی دست یافت.
بدین ترتیب و با پایان سومین دوره مسابقات فوتسال کارکنان و اعضای هیأت علمی بالاتر از 45 سال دانشگاه که تحت عنوان جام پیشکسوتان ازآبان ماه گذشته تاکنون در محل سالن چند منظوره مجموعه ورزشی بزرگ شهید چمران برگزار شد، تیم معاونت توسعه دانشگاه با کسب 16 امتیاز به مقام نخست و عنوان قهرمانی، تیم مجتمع بیمارستان امام خمینی (ره) با کسب 15 امتیاز به مقام دوم و عنوان نایب قهرمانی و تیم معاونت دانشجویی با کسب 12 امتیاز به مقام سوم این مسابقات دست یافتند.
از جمله نکات قابل توجه مسابقات فوتسال جام پیشکسوتان دانشگاه در سال جاری، حضور مدیران و مسئولین طراز اول دانشگاه در ترکیب تیم های شرکت کننده در این رقابتها بود که از این جمله می توان به حضور دکتر حسن توکلی معاون توسعه مدیریت و برنامه ریزی منابع دانشگاه، دکتر علی عرب خردمند معاون بین الملل دانشگاه، دکتر رامین رحیم نیا مدیر برنامه ریزی منابع مالی دانشگاه، دکتر علیرضا نمازی مدیر توسعه سازمان و سرمایه انسانی دانشگاه، دکتر سید محسن رحیمی معاون دانشجویی و فرهنگی پردیس بین الملل، دکتر سید رضا حسینی سده مدیر توسعه منابع و پشتیبانی معاونت بین الملل، دکتر امید امینیان رئیس دانشکده پزشکی پردیس بین الملل، دکتر سادات ابراهیمی رئیس دانشکده داروسازی پردیس بین الملل و سایر مدیران اشاره کرد که این امر به درستی از اهمیت و جایگاه خاص ورزش در بین مدیران و مسئولین دانشگاه علوم پزشکی تهران حکایت می کند.
لیست اسامی اعضای تیم معاونت توسعه دانشگاه در مسابقات فوتسال جام پیشکسوتان سال 1395 با مربی گری دکتر رامین رحیم نیا و سرپرستی دکتر علیرضا نمازی به شرح ذیل است.
دکتر حسن توکلی، وحید رضایی، علیرضا عرب یارمحمدی، مسعود هنرمند، رحیم محرمی بخشایشی، حسن حسنی، علیرضا عرب رحمتی، سعید رفیعی، اکبر بهرامی و مسعود اسداللهی

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.