یکشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۸

تسهیلات ویژه دانشگاه شهید بهشتی به شرکت کنندگان بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت

جشنواره قرآن

دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به کارمندان و دانشجویانی که در بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه‌های علوم پزشکی شرکت کنند، امتیازاتی چون گواهی امتیاز فرهنگی جهت ارائه به جشنواره دانشجوی نمونه، کارت هدیه اعتباری و ... در نظر گرفته است.

به گزارش مفدا شهید بهشتی، این اقدام طبق مصوبه کمیته اجرایی شورای فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در این دانشگاه اجرا می‌شود.

در این اقدام به آن دسته از کارمندان و دانشجویانی که در بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور ثبت نام و شرکت کنند و  ۷۵% امتیاز لازم در آزمون مربوط به هر یک از رشته‌های جشنواره شامل بخش‌های شفاهی، معارف قرآنی و سیره معصومین (ع)، کتاب‌خوانی و پژوهشی را کسب کنند، کارت هدیه اعتباری ۲ میلیون ریالی اهدا خواهد شد.

بر همین اساس، شرکت کنندگان در صورت کسب ۴۵% تا ۷۵% امتیاز لازم، در قرعه کشی ۴۰ سفر زیارتی مشهد مقدس شرکت داده خواهند شد و در صورتی که هر دانشجو ۶۰% امتیاز در هر رشته از مسابقات ذکر شده را کسب کند، از گواهی امتیاز فرهنگی جهت ارائه به جشنواره دانشجوی نمونه نیز بهره مند می‌شود.

همچنین به نفرات اول تا سوم دانشجویان و کارکنان در هر یک از رشته‌های جشنواره، کارت هدیه اعتباری ۲ تا ۵ میلیون ریالی اهدا می‌شود.

گفتنی است در همین راستا و طی هماهنگی‌هایی که با مدیریت توسعه سازمان و تحول اداری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی انجام شد، به کارمندانی که موفق به کسب ۶۰% امتیاز در آزمون یکی از رشته‌های بخش معارف قرآنی و سیره معصومین(ع) جشنواره شوند، ۱۰ امتیاز آموزش عمومی ضمن خدمت برای سال ۹۶ به آنها تعلق می‌گیرد و آن دسته از اعضاء هیأت علمی که حائز رتبه‌های اول تا سوم در مراحل دانشگاهی و یا کشوری شوند، از دو تا چهار امتیاز فرهنگی ارتقاء (پس از تصویب نهایی در کمیسیون مربوطه) بهره‌مند می‌شوند.                        

لازم به ذکر است آخرین مهلت ثبت نام در این دوره از جشنواره قرآن و عترت تا ۱۵ بهمن ماه است. علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر  می‌توانند به پرتال معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه به سامانه http://sca.sbmu.ac.ir و یا با مراجعه به سامانهhttp://quran.behdasht.gov.ir نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند. همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۲۳۸۷۲۳۸۲ واحد قرآن و عترت معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه تماس حاصل فرمایند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.