یکشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۹:۲۴

با شعار «شیراز پایتخت جوانان جهان اسلام»

کوهپیمایی خانوادگی دانشگاهیان و شهروندان شیرازی در هوای سرد زمستانی

کوهپیمایی بزرگ خانواده

شرکت کنندگان در این همایش پس از پیمودن مسیر کوهپیمایی از دروازه قرآن بسمت تپه نور شهداء با حضور برتربیت پاک و مطهر شهدای گمنام و قرائت فاتحه در مراسم دعای ندبه شرکت نموده و در مقابل جایگاه با حضور مربی و بصورت هماهنگ به نرمش و ورزش صبحگاهی پرداختند.

بنابه گزارش مفدا شیراز، همایش کوهپیمایی بزرگ خانواده در هوای سرد زمستانی با استقبال و شرکت دانشگاهیان و شهروندان شیرازی برگزار گردید.

مدیرتربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی شیراز ضمن عرض تسلیت به خانواده های شهدای فداکار حادثه دلخراش ساختمان پلاسکو و ملت فهیم ایران گفت: از طرف مدیریت تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با همکاری تربیت بدنی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزش شهرداری شیراز و سایر نهادها و ارگانهای دولتی استان فارس، همایش کوهپیمایی بزرگ خانوادگی برگزار گردید.

دکتر حیدر صفرپور افزود: شرکت کنندگان در این همایش پس از پیمودن مسیر کوهپیمایی از دروازه قرآن بسمت تپه نور شهداء با حضور برتربیت پاک و مطهر شهدای گمنام و قرائت فاتحه در مراسم دعای ندبه شرکت نموده و در مقابل جایگاه با حضور مربی و بصورت هماهنگ به نرمش و ورزش صبحگاهی پرداختند.

وی با اشاره به اینکه این برنامه ورزشی با شعار: شیراز پایتخت جوانان جهان اسلام برگزار گردیده شده، افزود: با توجه به تاکید مقام معظم رهبری نسبت به گسترش ورزش های همگانی در بین اقشارمختلف جامعه، هدف مدیریت تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی شیراز دربرنامه ریزی و برگزاری همایش های پیاده روی، دوچرخه سواری و کوهپیمایی در مناسبت های مختلف، ترویج فرهنگ ورزش همگانی بصورت خانوادگی، تحرک بدنی و تفریح در طبیعت زیبا و نیز همگرایی هر چه بیشتر خانواده ها می باشد.

صفرپور از حضور دانشجویان، کارکنان و همکاران مدیریت تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در این همایش قدردانی نمود و از اقشار مختلف مردم جهت حضور گسترده در همایش ورزشهای همگانی خانوادگی در آینده نیز دعوت بعمل آورد.

در پایان این همایش ورزشی به قید قرعه جوایز نفیسی ازجمله تعدادی دوچرخه و سایر لوازم ورزشی به شرکت کنندگان اهداء گردید.

مجمع گفت و گوی جوانان جهان اسلام، در آخرین نشست خود که در شهر استانبول در کشور ترکیه برگزار گردید، شیراز را به عنوان پایتخت جوانان جهان اسلام در سال ۲۰۱۷ میلادی معرفی نمود.

برچسب‌ها

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.