چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۹

محسن داودی خبر داد:

مسابقات فوتسال جام پیشکسوتان دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار می‌شود

دکتر داوودی

مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی شیراز از برگزاری یک دوره مسابقات فوتسال ویژه پیشکسوتان و کارکنان بالای ۴۰ سال در این دانشگاه خبر داد.

به گزارش مفدا شیراز، مدیریت تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در نظر دارد تا یک دوره مسابقات فوتسال ویژه پیشکسوتان و کارکنان بالای ۴۰ سال برگزار نماید.

حداقل سن برای شرکت کنندگان، ۴۰ سال، آخرین زمان ممکن برای ارسال مدارک و اسامی شرکت کنندگان به مدیریت تربیت بدنی دانشگاه تا پایان وقت اداری روز ۱۵ تیر ماه جاری بوده و زمان برگزاری قرعه کشی و انجام مسابقات متعاقبا اعلام خواهد شد.

دکتر محسن داودی با اعلام این خبر گفت: مدیریت تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، بزودی یک دوره رقابت های فوتسال، ویژه کارکنان و اساتید پیشکسوت بالای ۴۰ سال را در کلیه واحدهای تابعه این دانشگاه برگزار می نماید.

مدیر تربیت بدنی دانشگاه ادامه داد: کلیه کارکنان بازنشسته، رسمی، رسمی آزمایشی، پیمانی و قراردادی که از سوی معاونت توسعه دانشگاه دارای حکم می باشند امکان حضور در این مسابقات را خواهند یافت.

وی داشتن حداقل ۴۰ سال سن را دیگر شرط حضور در این رقابت ها دانست و اظهار داشت: تعداد نفرات هر تیم ۱۰ نفر بوده و یک نفر نیز به عنوان مربی یا سرپرست تیم در نظر گرفته خواهد شد.

این استاد فیزیولوژی ورزشی افزود: با توجه به محدودیت احتمالی تعداد نفرات در برخی از واحدهای تابعه، امکان ادغام نیروهای چند واحد و ایجاد یک تیم متمرکز بالامانع می باشد.

آخرین زمان ممکن برای ارسال مدارک و اسامی شرکت کنندگان به مدیریت تربیت بدنی دانشگاه تا پایان وقت اداری روز ۱۵ تیر ماه جاری بوده و زمان برگزاری قرعه کشی و انجام مسابقات متعاقبا اعلام خواهد شد.

برچسب‌ها

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.