یکشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۹:۱۴

نشست صمیمی حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا عارضی با کارکنان مرکز بهداشت سنندج

نشست صمیمی حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا عارضی با کارکنان مرکز بهداشت سنندج

دیدار صمیمی کردستان
جت الاسلام و المسلمین عارضی در جمع کارکنان مرکز بهداشت سنندج:
- یکی از وظایف مجموعه دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی کردستان دیدار با افراد مشغول به خدمت در حوزه های مختلف بهداشت و درمان در سطح استان می باشد.
- حادثه ناگوار پلاسکو که همه ملت را داغدار کرد، درس های فراوانی برایمان داشت که بزرگترین پیام آن این است در هر جا که هستیم،اگر کار خود را جدی نگیریم می تواند نتایج ناگوار و حوادث بسیار تلخی را به همراه داشته باشد.
- بهداشت روان به منزله نداشتن صرفا بیماری روانی نیست بلکه  مسئله ای است جامع که به معنی سلامت ذهن، اندیشه، مسئولیت پذیری و با دیگران ارتباط خوب و موثری برقرار کردن می باشد.
- مهارت های زندگی ابزاری است برای رسیدن به بهداشت روانی و از بزرگترین این مهارت ها، خودآگاهی می باشد.
- بهترین منبع برای رسیدن ما به خودآگاهی قرآن کریم می باشد.
این دیدار که به منظور برگزاری کارگاه مهارت های زندگی و دیدار با مجموعه مرکز بهداشت سنندج صورت گرفت در ادامه  برخی از حضار در جمع به بیان دیدگاه هاو پیشنهادات خود پرداختند، همچنین دکتر فایق یوسفی از اساتید هیئت علمی دانشگاه نیز سخنان مبسوطی را پیرامون موضوع کارگاه ایراد فرمودندو در پایان از کارکنان فعال در زمینه امر به معروف و نهی از منکر تقدیری به عمل آمد که مسوول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه بیان داشتند:این تقدیر از کسانی است که مهربانی و مسئولیت پذیری را در سازمان با گفتار و عمل خود ترویج می دهند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.